Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Буває щастя скрізь поганцям, А добрий мусить пропадать

Шукаємо юних талантів з багатодітних родин Косівщини


29 Січня 2014 p.

22 лютого 2014 року на базі  Косівського районного Будинку культури та Косівського  районного центру дитячої творчості відбудеться традиційний Косівський районний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини».
Запрошуємо всіх талановитих та обдарованих дітей із багатодітних сімей краю до участі у Фестивалі, який проводитиметься у відповідності до Положення про районний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини».

ПОЛОЖЕННЯ
про  Косівський районний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини»

І. Загальні положення

1.1. Районний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини» (далі – Фестиваль) – це відкритий мистецький захід, що проводиться за ініціативи Косівської районної державної адміністрації та районної організації ВСЖТ «За майбутнє дітей України».

1.2. Фестиваль проводиться щорічно і демонструє кращі зразки дитячої творчості у галузі народної культури та мистецтва.

1.3. Мета Фестивалю – відродження та популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, відродження та збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини, підтримка талановитих дітей із багатодітних сімей Косівщини.

1.4. Завдання Фестивалю:
-    виховання дітей у дусі відродження та популяризації культурних та моральних цінностей сім’ї;
-    виявлення та підтримка талановитих дітей, які зберігають народні традиції Гуцульщини;
-    розвиток навичок та здібностей дітей у різних видах та жанрах мистецтва;
-    стимулювання пошукової активності дітей у сфері національних традицій, народних ремесел, популяризація традиційної народної культури, історичної спадщини рідного краю;
-    виховання художнього смаку, підвищення виконавської майстерності дітей, створення нових зразків дитячого фольклору;
-    залучення дітей із багатодітних сімей району до кращих зразків класичного та сучасного мистецтва;
-    підвищення престижу української національної культури, привернення уваги широких кіл громадськості до проблем сім’ї.

ІІ. Учасники Фестивалю

Учасниками Фестивалю є талановиті діти із багатодітних сімей району (окремі виконавці та творчі родинні колективи) віком від 9 до 16 років.

ІІІ. Організація проведення Фестивалю

3.1. Фестиваль проводитиметься 22 лютого 2014 року у районному Будинку культури та Косівському районному центрі дитячої творчості. Реєстрація учасників та урочисте відкриття Фестивалю відбуватиметься у районному Будинку культури (реєстрація учасників - 1000, відкриття Фестивалю – 1100).

3.2.Оформлення виставки робіт номінацій «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» відбуватиметься 21 лютого 2014 року у Косівському районному центрі дитячої творчості самими авторами робіт та їх керівниками. Оцінювання, захист робіт та нагородження переможців і лауреатів проводитиметься 22 лютого 2014 року в день проведення конкурсу.

3.3. Конкурси «Вокальне мистецтво», «Хореографія», «Музичне виконання» проводитимуться у районному Будинку культури; конкурси «Художнє та авторське виконання», «Оригінальний жанр», «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво» - у районному центрі дитячої творчості.

3.4. Заявки на участь у Фестивалі, копії посвідчень дитини із багатодітної сім’ї приймаються до 17 лютого 2014 року за адресою: м. Косів, майдан Незалежності, 11, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, тел. 24512. У день проведення Фестивалю заявки не прийматимуться.
Примітка: за умови прийняття участі у двох чи більше номінаціях конкурсу, заявка подається учасником на кожну номінацію окремо.

3.5. Переможці Фестивалю попередніх років можуть приймати участь у конкурсі як гості районного конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини».

3.6. Переможці обласного Фестивалю є його лауреатами та беруть участь у фіналі, який проходитиме у МДЦ «Артек» за умови відповідності категорії «Дитина із багатодітної сім’ї” (довідка про доходи за останні шість місяців, які отримують члени сім’ї конкурсанта, або довідка про отримання допомоги як малозабезпечена сім’я).

3.7. Журі очолює заступник голови районної державної адміністрації. До складу журі входять державні службовці, голова та члени РО ВСЖТ «За майбутнє дітей України», меценати та доброчинці.

IV. Програма проведення Фестивалю

4.1. Конкурс проводиться у таких номінаціях:
-    «Вокальне мистецтво»;
-    «Хореографія»;
-    «Музичне виконання»;
-    «Образотворче мистецтво»;
-    «Декоративно-прикладне мистецтво»;
-    «Художнє та авторське виконання»;
-    «Оригінальний жанр».
4.2. Оцінювання конкурсів здійснюється за 5-бальною системою. Журі підводить підсумки по кожному конкурсу окремо. Проведення Фестивалю передбачає визначення та присудження в кожній номінації призових місць та вручення грамот за І, ІІ, ІІІ місця.

4.3. Виступи оцінюються журі за відповідними критеріями:
«Вокальне мистецтво» - чистота інтонування, відповідність репертуару вокально-технічним і віковим особливостям виконавців, володіння навичками вокального мистецтва, культура виконавської майстерності, сценічна культура. Тривалість виступу – до 4 хвилин (1 пісня українською мовою). Солісти виступають «наживо» у супроводі фонограми «-1».
«Хореографія» - оригінальність постановки номера, дотримання танцювальної техніки. Виконавська та акторська майстерність, гармонійність музичного і танцювального матеріалу, естетика костюмів і реквізиту, загальне артистичне враження, якість музичного супроводу. Тривалість виступу – до 5 хвилин (1 композиція у відповідних сценічних костюмах).
«Музичне виконання» - творча індивідуальність, різноплановість репертуару, техніка виконання, емоційність виконання, сценічна культура. Тривалість виступу – до 4 хвилин (1 твір української народної музики, виконаний на довільному музичному інструменті).
«Образотворче мистецтво» - оригінальність художньо-образного рішення, індивідуальність виконання, композиційна гармонія роботи, багатство індивідуальних творчих прийомів, відповідність вимогам оформлення (на етикетці вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, вік та місце навчання автора, прізвище, ім’я, по батькові керівника). На конкурс подаються не більше 2 авторських робіт. Захист роботи обов’язковий у день проведення конкурсу.
«Декоративно-прикладне мистецтво» - художній рівень та індивідуальність виконання, відповідність народним традиціям, відображення місцевого колориту, багатство індивідуальних творчих прийомів, інноваційність технік, якість оформлення робіт, відповідність вимогам оформлення (на етикетці вказати назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, вік та місце навчання автора, прізвище, ім’я, по батькові керівника). На конкурс подаються не більше 2 авторських робіт. Захист роботи обов’язковий у день проведення конкурсу.
«Художнє та авторське виконання» - висока техніка виконання, виразність читання, гарна вимова, логічність розстановки художніх акцентів, володіння мовою, творча індивідуальність, оригінальність художньо-образних рішень. Тривалість виступу – до 5 хвилин.
«Оригінальний жанр» - рівень підготовки, сценічна культура, виконавська майстерність, артистизм, розкриття творчого задуму. Тривалість виступу – до 4 хвилин.

4.4. Переможці нагороджуються грамотами та коштовними подарунками сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, меценатів та доброчинців.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 819
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців