купити квартиру в Пасічній

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...
Портрет професії. Бариста
Для того, щоб випити смачну ароматну каву, необхідні не тільки високоякісні зерна, а й людина...
Портрет професії. В’язальник схемних джгутів
В’язальник схемних джгутів - хто ж він? Обов’язки його роботи можна зрозуміти із самої назви...
Портрет професії. Криптохантер
Зараз тільки лінивий не говорить про новий вид заробітку на криптовалюті. Всі хочуть знати про...
Портрет професії: банківський працівник
Ефективний банківський сектор, який є важливою складовою економічного базису країни, — це не лише система...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Чи потрібно платити, якщо в магазині розбили (пошкодили) товар?
У рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами...
17.8.2018, 10:44
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


«Зелена лінія»: рік закінчився, проекти продовжуються


1 Січня 2014 p.

Краса нашої природи - не лише привід для замилування та гордості, це також нагадування про те, що наша земля надзвичайно багата, але вона не вічна у своїй красі. Неповторне довкілля потребує нашої уваги, нашої опіки, охорони і збереження його для прийдешніх поколінь. І це справа не лише екологів чи натуралістів – це справа кожного. Саме тому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» висловило своє прагнення бути «кращою еко-компанією». Девізом підприємства у 2013 році стали слова: «Ми обираємо зелену лінію – лінію життя». Таким чином енергетики нагадували про своє прагнення щодо контролю свого впливу на довкілля. Що «зелене» приніс цей рік енергокомпанії?

Січень 2013: Школярі отримали подарунки від енергетиків
Найактивніші учасники освітньої програми «Лелека» та переможці творчого конкурсу «Наш лелека» отримали від ПАТ «Прикарпаттяобленерго» подарунки. Серед десятка навчальних закладів Івано-Франківської області, які надіслали матеріали спостережень за лелеками до Західноукраїнського орнітологічного товариства (м. Львів), енергетики та орнітологи визначили найдостойніших. Серед переможців - школа с. Бовшів Галицького р-ну, школа с. Блюдники Галицького району та Зборянський навчально-виробничий комплекс Калуського району.

Лютий 2013: Наші ековолонтери - переможці конкурсу Фонду Східна Європа
Проект, що був поданий на конкурс «Корпоративне волонтерство в Україні-2012», описував діяльність працівників ПАТ «Прикарпаттяобленерго», що є добровольцями природоохоронної програми «Лелека». Їхнім завданням було зацікавити школярів до участі в освітній програмі «Лелека». На церемонії нагородження компанію представляв старший майстер Калуського РЕМ Назар Васильчишин. Завдяки ековолонтерам за рік у програмі зареєструвалося 23 шкільні колективи з області.

Березень 2013: «Прикарпаттяобленерго» організувало семінар
20-22 березня ПАТ «Прикарпаттяобленерго» для 8 енергокомпаній провело науково-практичний семінар, присвячений актуальним питанням орнітологічної безпеки енергообладнання та охорони довкілля. Ініціатором такої зустрічі фахівців стало ТОВ «ДТЕК», делегація якого взяла участь у заходах, зокрема на базі Галицького національного природного парку. На семінарі виступили з доповідями фахівці енергокомпаній різних регіонів України, а також спеціалісти Західноукраїнського орнітологічного товариства (м. Львів).

Березень 2013: Енергетики рятують пернатих
З серйозними проблемами стикнулися лелеки, що повернулися з вирію, через сніг та мороз. Енергетики не могли залишитися осторонь проблем птахів. На території Галицького району, біля сіл Кукільники і Бовшів у цю несприятливу зимову погоду перебували дві зграї білих лелек – до двох сотень. Для них Галицький національний природний парк та ПАТ «Прикарпаттяобленерго» придбали близько тонни риби і м’яса, організували підгодівлю птахів. А от в Яремчі допомогти лелекам взялися працівники Яремчанського РЕМ. Пізніше, в сезон дощів, рятівниками лелечих родин стали енергетики Тлумаччини.

Квітень 2013: Спільна відозва енергокомпаній на тему охорони довкілля
Провівши науково-практичний семінар для фахівців енергокомпаній на тему орнітологічної безпеки енергообладнання, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» ще раз переконалося у важливості зменшення конфлікту птахів та електромереж. До Міжнародного дня птахів було оприлюднено спільну відозву енергетиків. Ініціативу підтримала також ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». Цікаво, що компанії групи «ДТЕК» за прикладом прикарпатських енергетиків, тепер теж встановлюють платформи для лелечих гнізд.

Травень 2013: Нова екологічна ініціатива – збір використаних батарейок
Ініціатори акції «Батарейки, здавайтеся!», що стартувала у ПАТ «Прикарпаттяобленерго», мали за мету нагадати усім, що викидання хімічних джерел струму у сміття є екологічним злочином. Тож працівникам запропонували вихід – приносити їх у пункти здачі у нашій компанії. Збір батарейок проводиться для передачі їх на переробку на спеціалізованому підприємстві. Листівки, які інформують працівників про акцію, нагадують, що одна «пальчикова» батарейка при розкладанні здатна забруднити близько 400 л ґрунтових вод і ґрунт на площі 20 кв. м.

Червень2013: Нагорода Євросоюзу за екологічну програму енергетиків
ПАТ «Прикарпаттяобленерго» здобуло перемогу у першому загальноєвропейському конкурсі на премію Євросоюзу з корпоративної соціальної відповідальності серед 29 країн світу. Прикарпатська енергокомпанія представляла проект «Стабільне електропостачання і збереження біорізноманіття», що описував діяльність енергетиків в рамках програми «Лелека», зокрема підняття гнізд птахів на платформи на опорах ліній електропередавання. Церемонія нагородження European CSR Award Scheme відбулася 25 червня в Брюсселі (Бельгія).

Липень 2013: Попереджувальні наклейки з’явилися в кожному кабінеті
Один з напрямків програми «Зелена лінія» - зменшення негативного впливу від господарської діяльності компанії на навколишнє середовище. Це можливо здійснити завдяки зміні звичок кожної людини особисто. У кабінетах, побутових приміщеннях та санвузлах центрального офісу та філій з’явилися відповідні наклейки, які несуть у собі інформацію про ощадливе використання ресурсів. Раціональне поводження з електроприладами, використання двохстороннього друку, закриті крани водопостачання – все це дружні до довкілля заходи, які потребують нашої уваги.

Серпень 2013: В розробці процес «Охорона навколишнього середовища»
Впродовж п’яти місяців тривала реалізація проекту «Розробка процесу «Охорона навколишнього середовища». Його метою було вивчення та адаптація вимог законодавства та досвіду діяльності інших компаній в галузі екології. Енергетики поставили собі за ціль виявити та звести до мінімуму ризики заподіювання підприємством негативного впливу на довкілля. Також розроблялася система управління екологічним знаннями, спрямована на підвищення екосвідомості співробітників.

Вересень 2013: 22 кг батарейок енергетики передали на переробку
Результатом першого етапу акції «Батарейки, здавайтеся!» стали зібрані 22 кг хімічних елементів живлення. Відпрацьовані батарейки представник компанії Олександра Родик передала на переробку до ДП «Аргентум» (м.Львів) під час тематичної конференції, що проходила 26 вересня на базі цього підприємства. Головні питання, які обговорювалися фахівцями, стосувалися правових засад та нормативного забезпечення утилізації відпрацьованих предметів ужитку, також теорії та практики організації їх збирання і логістики.

Жовтень 2013: В компанії буде свій фахівець-еколог!
Рішення про впровадження процесу «Охорона навколишнього середовища» в ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та введення в штатний розпис посади фахівця з охорони навколишнього середовища було прийнято 25 жовтня Групою стратегічного планування після презентації результатів відповідного проекту. Було обрано 6 напрямків діяльності нового фахівця, серед них: охорона атмосферного повітря, водокористування та водовідведення, утилізація відходів, подання звітності, розслідування аварійних випадків, розробка заходів щодо зменшення впливу на навколишнє середовище.

Грудень 2013: Прикарпатські енергетики продовжують показувати приклад
Представники ПАТ «Прикарпаттяобленерго» долучилися до непересічної події в м. Хотин Чернівецької області. Тут відбувся семінар «Збереження білого та чорного лелеки на території Буковини». Працівники прикарпатської енергокомпанії мали поділитися своїм досвідом з чернівецькими колегами. Проте представники з ПАТ «Чернівціобленерго» не підтримали цей захід. Однак семінар не пройшов намарне: за прикладом івано-франківських енергетиків договір про співпрацю з місцевим національним природним парком підписало «Хмельницькобленерго». «Зелений» вплив енергетики продовжується…

До теми:
На 2014 рік енергетики обрали нове гасло, яке підкреслюватиме пріоритети наступного періоду. «Ми відкриті до інновацій!» - стверджують у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та наголошують на позитивному ставленні до змін та постійного вдосконалення. Про те, як календарі енергокомпанії відображають тему року, - читайте на корпоративному сайті www.oe.if.ua у розділі «Іміджева продукція». 


Переглядів: 418
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2018
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


День професій 2018 в Івано-Франківську

ВІДЕОНОВИНИ


Вагітна в 16: як вберегтись?
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">У когось статеве життя починається у 15 років, у когось у 18 або й 23. Як запобігти небажаній вагітності?</span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Детальніше в інформації на БРІЗі </span><a class="yt-simple-endpoint style-scope yt-formatted-string" href="https://www.youtube.com/redirect?redir_token=XErUHPBjVOZIRbi40NArKLen0vZ8MTUyOTc2NDgyMEAxNTI5Njc4NDIw&q=http%3A%2F%2Fbriz.if.ua%2F51474.htm&event=video_description&v=IZV4ino8GkQ" spellcheck="false" style="display: inline-block; cursor: pointer; text-decoration-line: none; font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">http://briz.if.ua/51474.htm</a><span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;"> </span></p>
<p>
	<span style="color: rgb(17, 17, 17); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap;">Відео сюжет "Канал 402"</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН