Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Борода не робить мудрим чоловіка

Відбулося заняття слухачів постійно діючого семінару


18 Листопада 2013 p.

Інноваційні зміни, що відбуваються в системі освіти, спонукають керівників, педагогів, методичні служби до творчих пошуків сучасних підходів, технологій, прогресивних форм та методів національного виховання, провідною тенденцією якого стає формування системи ціннісного ставлення особистості до соціального і природного довкілля та самої себе. На це акцентується увага освітян в Основних орієнтирах виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України (2011 р.).

У сучасних умовах важливого значення набуває якість і ефективність виховного процесу, головним критерієм якого є рівень вихованості людини.

Нещодавно на базі Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Богородчанської районної ради відбулося заняття слухачів постійно діючого семінару методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), відповідальних за виховну роботу. Тема: “Моніторинг ефективності виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах: теорія та практика”.

Про розвиток системи освіти Богородчанщини та її науково-методичне забезпечення розповів присутнім завідувач районним кабінетом В.Мельник, який підкреслив, що методичні досягнення є результатом злагодженої діяльності колективу та співпраці з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Із моделлю “Школи розвитку та самовизначення” ознайомила учасників семінару директор Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 У.Битківська, яка очолює заклад понад 20 років, що отримав визнання не лише в області, а і в Україні.

Тему “Теоретичні основи моніторингу якості освіти і виховної діяльності навчального закладу” розкрила старший викладач кафедри менеджменту та освітніх інновацій ІФОІППО Л.Келембет, зосередивши увагу на сутності, меті, завданнях, структурі моніторингу виховання, об’єктах та критеріях.

Завідувач лабораторії національного виховання ІФОІППО О.Фляк виступила з методичними порадами щодо організації, проведення та використання результатів моніторингових досліджень.

Учасники семінару відвідали заняття школи “Вчись вчитися”, яке провела з учнями 7-А класу учитель математики, класний керівник Л.Дерев’янко та захід краєзнавчо-пошукового клубу “Живиця” “Живиця живить серце і душу” (класний керівник 6-А класу, учитель історії О.Левицька).

Досвідом моніторингу виховної роботи як засобу успішної реалізації виховної системи школи та використання моніторингових досліджень у практичній діяльності поділилися методист Богородчанського районного методичного кабінету Г.Клибус і заступник директора з виховної роботи Т.Малеш.

Присутні ознайомилися з презентацією моделі виховної системи “Школи розвитку та самовизначення”, яку представила переможець обласного конкурсу “Модель виховної системи загальноосвітнього навчального закладу” Т.Малеш та виховної системи класу “Мій життєвий проект”, автором якої є переможець Всеукарїнського конкурсу “Класний керівник року” (2012 р.) Р.Лапко, класний керівник 8-А класу. Результатом їх упровадження є досягнення вихованців закладу та їх наставників.

Учасники семінару висловили вдячність керівникам, організаторам за надану можливість познайомитися з досвідом роботи педагогічного колективу щодо здійснення національного виховання дітей та учнівської молоді, використання інноваційних педагогічних технологій у виховному процесі, визначення результативності роботи на основі моніторингових досліджень.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 507
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців