ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...
Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...
Портрет професії. Актор театру
Для більшості театр - відрізки приємного відпочинку, а для них - життя. Акторська професія овіяна багатьма...
Портрет професії. Судовий експерт
З голлівудських фільмів ми пам’ятаємо чимало ефектних моментів, де експерти-криміналісти, ледь не на клітинному рівні...
Портрет професії: Майстер з художньої обробки металу
Про свою творчість, виготовлення металевих скульптур нам розповів художник, творець образів у металі Василь Демків...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Укладення шлюбу з іноземцем та особою без громадянства
Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру...
15.2.2019, 12:11
Вороняк Ірина
директор ПП "Інститут іміджу і...
Архетипи долі та героїзованого злочинця в образі Савченко
Феномен Надії Савченко як потенційної терористки чи організатора державного перевороту небезпечний для українського суспільства безвідносно...
19.3.2018, 16:51

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Мудрий не все каже, що знає, а дурень не все знає, що каже

В Івано-Франківську вшановували обдаровану спортивну молодь та їхніх наставників


18 Листопада 2013 p.

В Івано-Франківському технікумі ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій обговорювали питання розвитку фізичного виховання і спорту в освіті, а також на високому рівні вшановували обдаровану спортивну молодь та їхніх наставників.


Розпочався захід із засідання президії обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за участі Євгена Баженкова, голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Сергія Дерев’янка, директора департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації; Мирослава Габорака, голови обкому профспілки працівників освіти і науки України; керівників професійно-технічних та вищих навчальних закладів області.

Насамперед, голова обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Стефанків представив членів президії, висловивши впевненість у тому, що їхня праця стане результативною.

На тісній співпраці між усіма структурними ланками освіти наголосив Баженков Євген Володимирович, окресливши й інші напрями діяльності через узагальнення найкращого досвіду роботи, популяризацію фізичного виховання та спорту серед учнівської і студентської молоді.

Дерев’янко Сергій Миронович, акцентувавши на соціальних ініціативах Президента, вказав:

 – Ми всіляко сприятимемо розвитку спорту в галузі освіти, зміцнюватимемо матеріально-технічну базу дитячих юнацько-спортивних шкіл, спортивних майданчиків, аби створити належні умови для виховання здорової нації, підготовки майбутніх чемпіонів, котрі піднесуть авторитет України на міжнародному рівні.

Також ішлося про підбиття підсумків XI обласної літньої універсіади серед ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації, навчально-спортивної роботи професійно-технічних та вищих навчальних закладів за 2012/2013 навчального року, покращення ефективності роботи обласної спортивної студентської спілки. З-поміж іншого розглянута ефективність діяльності ДЮСШ, СДЮСШОР, котрі підготували спортсменів високого класу в 2009–2012 роках. Як окреме питання, прозвучало затвердження Положення про нагородну атрибутику обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Далі по-урочистому вшановували талановиту спортивну молодь та кращих працівників галузі фізичної культури і спорту Прикарпаття. Місія привітати спортсменів випала високоповажним гостям: Євгену Баженкову, голові Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Василю Чуднову, голові обласної державної адміністрації; Дмитру Дзвінчуку, голові постійної комісії з питань освіти і науки обласної ради, доктору філософських наук, професору; Зінаїді Болюк, заступнику директора департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації-начальнику управління освіти і науки; Мирославу Габораку, голові обкому профспілки працівників освіти і науки України та іншим.

Василь Михайлович, губернатор області відмітив:

– Я все робитиму для того, щоб підтримати та сприяти розвитку спортивної галузі Прикарпаття, обдарована молодь якого своїми звершеннями принесе ще не один раз славу нашому краю та державі.

За виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Ілону Семків – майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, срібну призерку Чемпіонату світу серед юніорок, чемпіонку Європи серед юніорів, срібну призерку Чемпіонату світу серед кадетів, триразову чемпіонку Європи серед кадетів, вихованку Долинської ДЮСШ нагородили медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» та грошовою премією. А студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за досягнення високих спортивних результатів – спільною грамотою голів облдержадміністрації та обласної ради, а саме: Марту Бойчук, срібну призерку зі стрільби кульової XXVII Всесвітньої літньої Універсіади, Олену Сайко, срібну призерку з боротьби самбо XXVII Всесвітньої літньої Універсіади та Романа Бочкура, учасника XXVII Всесвітньої літньої Універсіади, майстра спорту України міжнародного класу з футболу.

До речі, згідно з Указом Президента України № 392/2013 від 25 липня 2013 року «Про відзначення державними нагородами України» за досягнення високих спортивних результатів у ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Марту Бойчук та Олену Сайко удостоєно Ордена княгині Ольги ІІІ ступеня.

Як результат успішних спортивних виступів учнівської і студентської молоді чимала заслуга їхніх наставників. Спільні грамоти голів обласної державної адміністрації та обласної ради за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток спорту отримали кращі тренери-викладачі ДЮСШ області: Богдан Аліман – старший тренер-викладач з гандболу Городенківської ДЮСШ; Максим Кравченко – тренер-викладач з вільної боротьби Долинської ДЮСШ, заслужений тренер України; Василь Кушнір – тренер-викладач з настільного тенісу Івано-Франківської ОДЮСШ.

За багаторічну сумлінну працю та значний внесок у розвиток спорту області грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагородили фахівців у галузі фізичного виховання області.

Дипломи Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту і грошові винагороди отримали учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківщини, які протягом навчального року стали чемпіонами Європи та України з обраних видів спорту. За добрі результати своїх вихованців у міжнародних чемпіонатах тренери-викладачі удостоєні грамоти департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Саме вони завдяки старанням значно підвищили спортивний авторитет Прикарпаття.

Спільно з департаментом освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації обласне відділення визначило і кращих фахівців галузі фізичного виховання Івано-Франківської області, до числа яких увійшли учителі фізичного виховання, методисти та тренери-викладачі, які за свій внесок у розвиток спорту області отримають почесні грамоти.

У ХІ обласній літній Універсіаді серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, що зібрала понад 1 500 учасників з 15 видів спорту, представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу стали лідерами у змаганнях. Другий результат показали студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а замикає трійку призерів коледж фізичного виховання Київського національного університету фізичного виховання та спорту України. Учасників універсіади, котрі засвідчили кращі результати, очікували кубки та грамоти обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Серед 19 професійно-технічних навчальних закладів області протягом 2012/2013 року проведено спартакіади з 9 видів спорту. За високі результати у змаганнях кращі ПТНЗ отримали кубки та грамоти обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Святкового настрою усім присутнім та гостям додали професійно виконані музичні номери.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 503
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Лютий
2019
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

РЕКЛАМА
Новини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Битва вертепів - 2019

ВІДЕОНОВИНИ


В Івано-Франківську відбудетьcя концерт "Рокаш"
<p>
	<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif;">20 березня відбудеться грандіозна подія для всіх шанувальників суперколлектива "Рокаш".</strong></p>
<p>
	<u><strong><a href="http://briz.if.ua/55664.htm" target="_blank">Детальніше тут</a></strong></u></p>

РОЗСИЛКА НОВИНІнформація надана: CreditPanda.com.ua


все для підприємців, роботодавців та орендарців