Представники Халаменди прокоментували ситуацію на ринку


Адвокат ТОВ “Торговий Сервіс” та Ігоря Халаменди Тарас Жарський прокоментував, що ж сьогодні сталось на території ринку.
За його словами, події розгортаються ще від п’ятої години ранку. 

“Головні правоохоронні органи, а зокрема ДСР та головне слідче управління забезпечили цілий ряд слідчих дій у рамках кримінального провадження, яке стосується заволодіння корпоративними правами ТОВ “Торговий Сервіс”. Провели їх дуже успішно. Наразі заплановано ще проведення цілого ряду слідчих дій”, - зазначив адвокат.

Також він підкреслив, що попри усі ранкові події, ринок працює. Жодних перешкод немає для продавців правоохоронці не створюють.
Варто зазначити, на території ринку зараз перебувають не тільки правоохоронці. Також тут можна побачити ще й декілька десятків хлопців спортивної статури, які у листопаді не пускали Халаменду в головний офіс.

Тарас Жарський прокоментував, що ситуація на ринку зараз хитка. 

Змагаються дві досить потужні сили і, те що ви бачите - тільки вершина айсбергу. Хлопці там стоять, але контролю над бізнесом не мають. Під час подій у 2019 році цей офіс став фактично символом того, кому належить ринок. На сьогодні він підконтрольний ТОВ “Торговий Сервіс”. Більше інформації можна буде почути під час так званої антирейдерської комісії при Офісі Президента України. Наразі це питання набуло загальноукраїнського значення”, - підсумував адвокат.

Досить коротко прокоментував ситуацію і комерційний директор Станіслав Фесик:  “На сьогодні всі комерційні приміщення передані ТОВ “Торговий Сервіс”, директором якого є Ігор Халаменда”.

До теми:

Власники повернули собі франківський ринок
Слідчі отримали доступ до дзвінків та смс реєстраторки, яка допомогла рейдернути франківський ринок

"Гівно - це до грошей", - Халаменда

Поліція бере ринок під охорону – щоб уникнути масових сутичок

Суд арештував землю, приміщення, автомобіль та корпоративні права франківської фірми

У Халаменди заявили про рейдерське захоплення франківського центрального ринку

 26 Лютого 2020 p.
©http://briz.if.ua/