Блоги на БРІЗ | Lida Shevaga http://www.briz.if.ua/blogs/79 Блогер Lida Shevaga http://www.briz.if.ua/logo.gif http://www.briz.if.ua/square_logo.png Uk (c) briz.if.ua Wed, 14 Apr 2021 07:35:30 +0300 CMS 1 Про аромат з неймовірними відтінками і здатністю уберегти від «нечистої сили» http://briz.if.ua/blogs/764.htm http://briz.if.ua/blogs/764.htm Різдвяно-новорічна атмосфера надихнула мене на цю публікацію. Розповім нове про ладан.

Його аромат має неймовірні переливи відтінків. Це субстанція, що володіє землисто-бальзамічним, пульсуючим запахом. Впливає на тета і гамма хвилі, дозволяє людині припустити те, чого очима побачити не можна. Саме цій властивості він зобов'язаний своєю популярністю в культових, церковних служіннях.

У чистого ефірного масла ладану більше смолистості і менше солодкого запаху, ніж у ладану-смоли, який ми звикли відчувати в храмах. Масло, на відміну від смоли, має більш яскравий запах чистоти і свіжості. 

Вважається, щоб сприймати масло ладану, сандалу, мірри, потрібно бути відкритою людиною. Це вже інші вібрації. До цих ароматів потрібно піднятися, щоб їх сприймати.

Ще до нашої ери вплив культових ароматів на організм і менталітет людини почав вивчати стародавній вчений і філософ Аристотель. Він уже тоді побачив, що запах ладану впливає на психічний і інтелектуальний стан людини.

Але найцікавішим і таємничим в цьому ароматі є його енергетична властивість, що впливає на нашу підсвідомість.

Наприклад, інтуїтивне розуміння ситуації: потрапляючи в натовп людей або будь-яку ситуацію, людина може відчути нездужання, головний біль, втому, стан занепокоєння або період невезіння. Є версія, що це пов'язано з підсвідомим прийняттям людиною певних запашних кодів, які перебували навколо. Так ось, саме ладан допомагає відпустити ці негативні коди на свої місця. Як то кажуть, повернути "нечисту силу" на свої місця, звідки вона й прийшла. Дозволяє людині очистити свою енергетику від нанесених зовнішніх факторів. 

При великому скупченні людей ладан дуже корисний, як знезаражуючий засіб.

Ефірна олія ладану має ще й терапевтичні властивості: антидепресивну, протиалергічну, антисептичну, заспокійливу, розслаблюючу, протизапальну, сечогінну, втамовує біль, стимулює травлення, стимулює функцію матки, загоює рани, , тонізує, стимулює імунітет. Впливаючи на свідомість, робить дихання рівним, створює піднесений настрій, додає відчуття спокою, впорядковує думки. 

Якось я вже писала про свою закоханість в ефірні олії. Бо це - ліки від Бога! Всю історію світу вони були символами достатку і припідносились в якості найцінніших дарів. Про це свідчать навіть згадані подарунки новонародженому Ісусу від жреців. Серед тих, оспіваних в колядках дарів, якраз і був один із згаданих- ладан. Таємниці отримання і застосування ефірних масел були відомі лише обраним, оскільки цілющі властивості ароматів вважались надприродніми і відкривались тільки посвяченим. 

Варто пам"ятати, що слід користуватись тільки натуральними якісними оліями терапевтичної якості класу А. Адже ризик побічних реакцій від синтетичних ефірних олій нівелює будь-який позитивний ефект, який ми сподіваємось отримати.

Довідково: лікувальний ефект мають тільки натуральні олії! Ароматичний сурогат, тобто синтетична олія із запахом, або ж натуральна олія, але з хімічними домішками, - не мають цілющих властивостей, навіть більше - можуть ще й нашкодити. Байдуже, яким способом використовувати: неякісна ефірна олія все одно потрапляє в кров - доведено швейцарськими науковцями.

Натуральна ефірна олія не може бути дешевою. Її вартість стартує від кількасот гривень. Адже для виготовлення 10 мл ефірної олії, наприклад, лимона треба п"ять кілограмів цедри. Для літри ефірної олії евкаліпта - 100 кілограмів сировини. Для отримання 1 літри олії ладану необхідно 15-20 кг смоли. 

]]>
Thu, 14 Jan 2021 15:46:54 +0200
Ефірна олія, що здатна припинити кровотечу http://briz.if.ua/blogs/741.htm http://briz.if.ua/blogs/741.htm В давнину люди вміло застосовували дари природи. Особливої уваги заслуговувала однорічна трав"яниста рослина, відома нам як васильки (базилік). І сьогодні на сувенірних ринках продаються обереги, до складу яких входять васильки, чебрець і м"ята.

Найцінніше, чим може поділитись рослина, є ефірна олія. А олія васильків  - один із наймогутніших антисептиків. Ще яскравіше антисептичний ефект олії васильків виявляється в поєднанні з олією лаванди або евкаліпта. А в поєднанні з антибіотиками ефект збільшується в кілька разів. До ефірної олії васильків практично не розвивається резистентність мікроорганізмів. Ця олія виявляє високу бактерицидну активність щодо мікроорганізмів, грибків, мікоплазм. 

Базилік використовується для лікування бронхітів, коклюшу, гострої і затяжної пневмонії. Сприяє підвищенню імунітету. Ефективно лікує гнійно-запальні захворювання шкіри, інфіковані рани. Дуже цінною собливістю є її виражена кровоспинна дія!  Адже олія підвищує згортання крові. Достатньо просто в чистому вигляді нанести її на місце порізу чи травми. Ефективна навіть при маткових і гемороїдальних кровотечах. Але використовувати її можна не довше трьох тижніві обережно  - людям, схильним до тромбозів. Протипоказана вона і вагітним, оскільки стимулює м"язи матки.

При нанесенні на абсцеси і фурункули, в чистому або розведеному вигляді, олія має протизапальну і дезінфікуючу дію. 

Вона позитивно впливає на функцію шлунково-кишкового тракту, зменшує спазми, здуття живота, усуває кольки. Має легку жовчогінну дію, підсилює ферментативну активність шлункового соку. В гінекології стимулює появу менструації у випадках затримки. Водночас лікує кровотечі і рясні місячні. Покращує лактацію у мам, які годують немовлят. Усуває перевтому. Сприяє покращенню настрою, допомагає лікувати депресію.

Олія допомагає позбутися головного болю, лікує мігрені, запаморочення.

Олія васильків допомагає лікувати риніти і синусити. Вона дуже добре відновлює нюх. У багатьох парфумерних крамницях дегустатори використовують каву, щоб не "замилювався" нюх. Але справжні фахівці користуються васильками.

Слід пам"ятати, що варто користуватись тільки натуральними якісними оліями терапевтичної якості класу А. Адже ризик побічних реакцій від синтетичних ефірних олій нівелює будь-який позитивний ефект, який ми сподіваємось отримати.

 

 

 

 

]]>
Sat, 19 Sep 2020 15:22:36 +0300
Дивовижна трава здатна збільшити обсяг нашої пам'яті! http://briz.if.ua/blogs/727.htm http://briz.if.ua/blogs/727.htm Чи можемо ми якось покращити здатність до запам'ятовування інформації? У світі є безліч досліджень з цього приводу. І вчені довели, що запах розмарину здатен збільшити обсяг пам'яті на 75%!

В народній медицині ця рослина широко застосовується вже багато століть.

Ще в Стародавній Греції студенти носили гілочку розмарину в волоссі напередодні іспитів, вважаючи, що він покращує пам'ять.

Згадка про нього є і в Гамлеті (Шекспіра), коли Офелія заявила: "Ось розмарин, для пам'яті; прошу тебе: люби і пам'ятай!"

Ця рослина містить речовини, що перешкоджають вільним радикалам пошкоджувати наш мозок з віком. А також розмарин запобігає розпаду тих клітин, які є паливом для клітин мозку і відповідають за пам'ять і комунікацію.

Кілька серйозних наукових досліджень показали, що саме ефірна олія розмарину підвищує шанс запам'ятовування складної нової інформації на 60-75%. Принаймні, саме настільки виявились вищими оцінки в тестах на пам'ять і уважність у тих піддослідних, кому давали вдихати аромат розмарину перед іспитом.

Тому вчені радять нюхати екстракт розмарину перед виконанням важливих завдань. Якщо виконувати такі рекомендації, то можна відчувати менше тривоги, покращити точність мислення та настрій.

Сучасна фітотерапія застосовує розмарин в якості легкого знеболюючого, що долає мігрені та біль в шлунку. Це одна з найцінніших олій в ароматерапії, що також зміцнює імунну систему, послаблює явища ішемії міокарда та покращує коронарний кровообіг. Недаремно розмарин називають "травою серця".

Довідково: лікувальний ефект мають тільки натуральні олії! Ароматичний сурогат, тобто синтетична олія із запахом, або ж натуральна олія, але з хімічними домішками, - не мають цілющих властивостей, навіть більше - можуть ще й нашкодити. Байдуже, яким способом використовувати: неякісна ефірна олія все одно потрапляє в кров - доведено швейцарськими науковцями.

Натуральна ефірна олія не може бути дешевою. Її вартість стартує від кількасот гривень. Адже для виготовлення 10 мл ефірної олії, наприклад, лимона треба п"ять кілограмів цедри. Для літри ефірної олії евкаліпта - 100 кілограмів сировини. Для отримання 1 літри олії ладану необхідно 15-20 кг смоли. 

]]>
Wed, 08 Jul 2020 14:04:25 +0300
На ефірних оліях зекономити не вдасться http://briz.if.ua/blogs/716.htm http://briz.if.ua/blogs/716.htm Ефірні олії сьогодні в моді, це така собі "тенденція", що наближує людей до натуралістичного напрямку. Все більше і більше людей намагаються обирати для себе щось із знаком "біо", "еко". Це може бути їжа, косметика, одяг...

Тема природньої взаємодії стала дуже популярна. Без сумніву - доречною виявилась і  тема ароматерапії. Це призвело до того, що велика кількість виробників хоче потрапити "в течію" і починає виробляти ароматичні препарати для задоволення потреб клієнтів. На даний час споживачі зазвичай без досвіду і без інформації, тому можуть покладатись виключно на власний нюх. Він може визначити, що ж це за аромат, тільки по 4-х компонентах. Виробники це знають і користуються. Я б назвала "зловживають". Ми маємо величезний вибір на ринку світу (це й айхерб, амазон, німецькі і швейцарські олійки). Як визначитись? Кількість аналогів нетерапевтичної якості зашкалює і споживач опиняється в пастці. 

Аптеки сьогодні пропонують величезний  мікс всього, що тільки вони можуть продати. Тому аптека, на жаль, вже не може нами сприйматись як критерій якості запропонованого продукту.

Хімічний склад ефірних олій надто складний. Тому штучним шляхом скопіювати його неможливо. Саме тому синтетичні масла не володіють лікувальними властивостями натуральних ефірних масел.

Виробництво їх дуже трудомістке і дороговартісне. Деякі виробники для здешевлення випускають ароматичні сурогати, тобто виготовлені хімічним шляхом синтетичні аромамасла з запахом, аналогічним запаху натуральних масел чи рослин. Їх ще називають натуралізованими (а не натуральними). Це означає, що масло отримане штучним шляхом, але у нього існує природній аналог. Синтетичні масла мають токсичний вплив на наш організм. Біда полягає в тому, що це накопичувальна функція і не проявляється моментально, а поступово. Наприклад, після парфумерного магазину нас може турбувати головокружіння, але нам достатньо подихати свіжим повітрям і це минає. Бо кисень розжене токсичне навантаження.

Наш організм підказує нам. Його сигнали - в"ялість, болі чи відсутній сон. Нам достатньо відчувати себе і прислухатись до сигналів тіла.

Ми можемо пробувати без наслідків економити на одязі, взутті, навіть їжі, але нам ніяк не вдасться зекономити на ефірних оліях. Безпечні олійки не можуть бути дешевими. Ми мусимо з цим змиритись. І якщо не готові вкладати кошти в них, краще не користуватись жодними. Задля безпеки.

Мій вибір давно належить швейцарському виробнику ефірних олій. Хоча б тому, що Швейцарія є лідером охорони здоров"я в світі і саме ефірні олії власного виробництва дозволені для використання в перинатальних центрах, дитячих садках і геріатричних установах країни. Це говорить про високий рівень якості. 

Зараз ера постантибіотиків. Саме тому нам варто звертатись до натуральних, природніх і безпечних способів діагностики і лікування. Ароматерапія - це безпечний, мудрий, повністю науковий метод профілактики та лікування багатьох хворіб. Достатньо мати бажання полюбити цей спосіб і результати вам сподобаються. Далі буде...

]]>
Sun, 31 May 2020 17:43:20 +0300
Енергетичний аромадуш: очищаємо тіло і думку http://briz.if.ua/blogs/707.htm http://briz.if.ua/blogs/707.htm Цікавий і дієвий метод ароматерапії і аромапсихології, особливо актуальний, коли ми в стані стресу чи паніки, невизначеності, дисбалансу, коли є бажання очиститись від надлишку інформації - це аромадуш!

Вода, яка падає на тіло струменями зверху, дуже добре впливає на кровообіг, стимулює імунну та нервову системи, чудодійна сила води наповнює  організм енергією. Звісно, коли ми приймаємо простий душ, вода нас очищає, але якщо ми додамо ефірної олії і морської солі, ця очистка буде набагато відчутнішою. І фізично і духовно.

Раджу обирати улюблену ефірну олійку, але найдієвішу дію саме тут матиме ладан або ялівець. Загалом знадобиться біля 1 кг морської солі (без штучних ароматизаторів), клаптик марлі і ефірна олійка. На складену в кілька шарів (розстелену горизонтально) марлю  насипаємо пів кіло морської солі, на яку капаємо 5 крапель натуральної ефірної олійки. Ставимо зверху ручку від душу (з якої вода тече) і прив"язуємо до неї марлю з сіллю. Зазвичай навхрест вузли, щоб сіль торкалась до металу, а шари марлі не дозволяли їй розсипатись. Це - немов фільтр, через який проходимиме струмінь води. Решту пів кіло солі висипаємо на підлогу душової кабіни чи дно ванни. Ми ставатимемо на неї ногами.

Починаємо. Зазвичай 1-2 хвилини і сіль розчиниться у теплій воді. Цікаві відчуття. На волосся також може потрапляти солена ароматна вода, з ним все буде гаразд, бо саме волосся - мов антена зберігає і притягує інформацію, тому потребує такого ж очищення. Зверху сіль розчиниться швидко і ви скористаєтесь звичайною водою. Ми приймаємо душ доти, допоки нам комфортно. 

Спочатку ми відчуваємо, як весь негатив стікає з нас, а потім наповнюємо себе чимось позитивним і приємним. Відчуваємо вдячність і тоді завершуємо нашу водну процедуру. 

Насолоджуємось приємними відчуттями нової ароматної звички, яка рекомендована 1-2 рази на тиждень і дарує нам чистоту тіла, думок і відчуттів.

 

Довідково: лікувальний ефект мають тільки натуральні олії! Ароматичний сурогат, тобто синтетична олія із запахом, або ж натуральна олія, але з хімічними домішками, - не мають цілющих властивостей, навіть більше - можуть ще й нашкодити. Байдуже, яким способом використовувати: неякісна ефірна олія все одно потрапляє в кров - доведено швейцарськими науковцями.

Натуральна ефірна олія не може бути дешевою. Її вартість стартує від кількасот гривень. Адже для виготовлення 10 мл ефірної олії, наприклад, лимона треба п"ять кілограмів цедри. Для літри ефірної олії евкаліпта - 100 кілограмів сировини. Для отримання 1 літри олії ладану необхідно 15-20 кг смоли. 

]]>
Mon, 04 May 2020 23:24:04 +0300
Таємниці любовних аромакомпозицій або пахощі зваблювання http://briz.if.ua/blogs/698.htm http://briz.if.ua/blogs/698.htm Окрім природнього запаху людини, в природі існує чимало ароматів, які називають феромонами. Ефірні олії якраз і сприяють виробленню феромонів, тим самим викликаючи сексуальне бажання.

Багато ароматів є афродизіаками, що здатні неабияк покращити взаємини між чоловіком і жінкою.

Афродизіаки використовують для підвищення статевої сили і потягу. 

Чи не найпотужнішу силу мають аромати-афродизіаки, які, проникаючи в організм за допомогою нюху, діють на відповідні центри мозку і спричиняють вироблення ендорфінів - гормонів щастя. Про це добре знали ще з давніх-давен. Ложе молодят індонезійці засипали квітами іланг-ілангу, а римляни - пелюстками троянд. Клеопатра використовувала пахощі лаванди, щоб спокусити Юлія Цезаря.

Як для чоловіків, так і для жінок - природний запах тіла партнера є найсильнішим збуджуючим засобом. А афродизіаки мають доповнювати природний запах, а не заглушати його. Для протилежної статі індивідуальний аромат свіжого поту (до восьми годин, поки не почнуть розмножуватися бактерії, спотворюючи натуральний запах) підсвідомо є найбільш сексуально привабливим. У цей час виділяються феромони, які відіграють найважливішу роль і провокують збудження. Саме особливості природного запаху тіла, незалежно від того, якими парфумами користується людина, впливають на протилежну стать. Саме за запахом ми можемо визначити, наскільки підходить нам партнер. 

Попри те, що ефірні олії-афродизіаки впливають на бажання, вони також мають антидепресивну дію, нормалізують сон і артеріальний тиск.

Однак йдеться лише про аромати натуральних ефірних олій, а не синтетичних. Перевірити натуральність ефірної олії досить легко. Наприклад, для цього достатньо трохи крапнути її на тканину. Натуральна ефірна олія не залишить плями. 

Головна особливість афродизіаків у тому, що вони допомагають максимально розслабитися й отримати задоволення. 

 

Відома ароматерапевт Світлана Миргородська дуже цікаво характеризує властивість ефірної олії іланг-ілангу: "Надає еротичному спілкуванню яскравих і неповторних кольорів. Дарує впевненість і допомагає вгадувати й виконувати найпотаємніші бажання партнера. Підсилює інтуїцію і психологізм любовної гри. Підвищує потенцію чоловіків і сприйняття жінок".

Пахощі обраної  ефірної олії мають подобатися. Це важливо. Саме за таким принципом варто обирати "свій" запах. Причому улюблений аромат може постійно змінюватися. Таким чином організм підказує саме ту ефірну олію, яка наразі найбільше потрібна людині, аби гармонізувати її фізичний і психологічний стан.

]]>
Thu, 23 Apr 2020 00:03:42 +0300
Про чіткий перелік причин наших болячок. Наявність будь-якої з них все одно призведе до хвороби… http://briz.if.ua/blogs/691.htm http://briz.if.ua/blogs/691.htm Кожен четвертий з нас  страждає психічним захворюванням. Придивіться до трьох своїх друзів: якщо у них все нормально, то це - ви! І це не жарт чи прикол. Повірте. 

Є конкретні фактори виникнення захворювань. Знаєте, що важливо?  Наявність хоча б одного з цих факторів все одно призводить до хвороби.

І саме в такому порядку їх треба пропрацьовувати:

1. Психологія  - найпотужніший фактор. Неправильні установки, відсутність віри, відсутність серйозних розумових програм, що стосуються саморозвитку і навчання, незадоволеність  собою - призводить до суміші емоцій, що розхитують нервову систему. У тих, хто злиться, нервує, заздрить - виділяються гормони, що руйнують печінку. При стресах не засвоюються навіть найякісніші вітаміни. 

2. Їжа. Має бути корисна, різноманітна... і мало!

3. Вода. Якісна і багато!

4. Наявність в організмі грибків, вірусів, паразитів, бактерій. Треба створити їм несприятливі умови.

5. Спадковість. Найдієвіша тут профілактика. Якщо у батьків цукровий діабет - уникайте цукру вже; проблеми з серцем, судинами - заздалегідь дбайте про ці органи.

6. Травми. Ліквідовуйте наслідки всіх минулих травм, періодично обстежуйте травмовані колись органи. Дивіться на організм системно: наприклад, косоокість - в 95% - це зміни кісток черепу.

7. Гімнастика. Фізична активність має бути присутня завжди!

8. Біоенергетика, екологія, час.

9. Шкідливі звички. Ваш вибір.

10. Взаємозв"язок 12 систем організму. Комплексний підхід до лікування!

Конкретніше про кожен пункт - в наступних розповідях. А про один із  ароматів, що допомагає при стресах - читайте минулий пост. Далі буде...

]]>
Tue, 14 Apr 2020 20:47:19 +0300
Про ефірну олію, вельми помічну при станах тривоги чи стресу http://briz.if.ua/blogs/687.htm http://briz.if.ua/blogs/687.htm Ефірна олія, що відноситься до найдревніших пахощів. Ціна її майже прирівнювалась до ціни золота. І зараз саме цей аромат використовується багатьма релігійними конфесіями в ритуалах для очищення і вигнання нечистої сили.

Оскільки вчора християни святкували одне з найбільших свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці, то починаю розповіді саме з цієї олійки.

Це - ефірна олія ладану індійського (Boswellia serrata), що добувається з смоли невеликого дерева. 

З античних часів ладан в формі смоли застосовувався як пахощі в Індії, Китаї, особливо - при християнських богослужіннях. Примітно, що серед інших своїх властивостей ладан володіє здатністю уповільнювати дихання, приводячи людину в стан глибокого спокою, необхідного для молитви і медитації. Крім церемоніального і ритуального призначення, ладан здавна використовувався в косметиці і медицині. Єгиптяни застосовували його також для бальзамування.

Ладан має безліч цінних властивостей: противірусну, антибактеріальну, антисептичну, протизапальну, відхаркувальну, протисудомну, знеболюючу. Розчиняє слиз, стимулює кровообіг і імунну систему, регулює роботу надниркових залоз.

Завдяки своєму впливу на дихальну систему олія ладану є дуже цінним засобом для лікування інфекційних захворювань легенів. Ладан - один з кращих легеневих антисептиків, заспокоює кашель і особливо показаний при хронічному бронхіті. Використовується в таких випадках у формі інгаляцій, масажу і ванн. Завдяки здатності уповільнювати і поглиблювати дихання, ладан дуже добре допомагає при астмі. В цьому випадку його потрібно використовувати при легкому масажі грудей - області, яка у астматиків зазвичай затиснута. Заспокійливий ефект ладану -  дієвий при лікуванні астми, де почуття занепокоєння часто провокує напад. 

Оптимізує природний лімфодренаж організму, перешкоджає лімфостазу і збільшенню лімфатичних вузлів.

Дослідження, проведені в Німеччині, Індії та Швейцарії показали, що масло ладану надає більш сильну протизапальну і болезаспокійливу дію, ніж аспірин, Motrin, Celebrex і інші подібні препарати. Таким чином, воно є натуральною альтернативою синтетичним анальгетикам і протизапальним препаратам. 

Доктор Вінкінг підтвердив,  що босвелієві кислоти, які містяться в олії ладану проникають крізь гематоенцефалічний бар'єр і зменшують запалення і набряк мозку. Професор Т. Зіммет також повідомляє про значне придушення зростання пухлинних клітин, про ефективне втручання в обмін пухлинних клітин і навіть про їх руйнування.

Хороший ефект справляє на слизові оболонки, очищає легені. В цілому регулює роботу залоз внутрішньої секреції. Сприяє полегшенню нежиті, заспокоює кашель, пом'якшує прояви бронхіту і ларингіту. Олія надає позитивний вплив на сечостатеву систему - зменшує біль при циститі, нефриті, допомагає позбутися від неприємних відчуттів при попаданні інфекції в статеві органи. Будучи в'язким засобом, зупиняє маткові кровотечі, в тому числі зменшувати рясні менструації, тонізує матку. Завдяки заспокійливій дії, ефективно проявляє себе як засіб допомоги при пологах, допомагає до того ж позбутися від післяпологової депресії. Олія заспокоює шлунок, сприяє травленню, зменшує диспепсію і знімає відрижку.

Впливаючи на шкіру, омолоджує, розгладжує зморшки, надає чудову тонізуючу дію! Завдяки терпким властивостям корисно для жирної шкіри. Олія довела свою ефективність при лікуванні ран, болячок, виразок, карбункулів і шкірних запалень.

Крім цього, ладан допомагає при хронічно-запальних кишкових захворюваннях, таких як хвороба Крона, виразковий коліт, а також як засіб догляду при лікуванні нейродерміту і псоріазу. Його дезінфікуючі і регенеруючі властивості, які використовуються при догляді за рубцями і для освіження втомленої, млявої і пошкодженої шкіри, також позитивно впливає на лікування шкірних захворювань, вугрової висипки, екземи та подагри. Олія пом'якшує подразнення, дарує психіці ясність думок і спокій.

Впливаючи на свідомість, робить дихання рівним, створює піднесений настрій, додає відчуття спокою, впорядковує думки. Заспокійлива і просвітлююча дія ладану благотворно позначається на людях, які перебувають в стані тривоги чи охоплені нав'язливими спогадами.

Омолоджує, оновлює, підвищує пружність, вирівнює колір шкіри. Усуває випадіння волосся, підвищує їх еластичність, усуває лупу. Надає могутню регенеруючу і ранозагоювальну дію. Усуває рубці (рекомендовано додавати в крем Календула).

Ефірна олія ладану здатна швидко знижувати високу температуру. Краще використовувати разом з маслом лимона, промащуючи в суміші з базовим маслом ступні, проекції великих лімфовузлів.

Буде дуже корисно для тих, хто переніс інсульт: рекомендовано застосовувати разом з Гінколіном.

Врахуйте протипоказання: індивідуальна непереносимість, вагітність. З обережністю застосовувати при хворобі Паркінсона, червоному вовчаку, псоріазі, розсіяному склерозі та онкозахворюваннях (порадитися з лікарем).

 

Довідково: лікувальний ефект мають тільки натуральні олії! Ароматичний сурогат, тобто синтетична олія із запахом, або ж натуральна олія, але з хімічними домішками, - не мають цілющих властивостей, навіть більше - можуть ще й нашкодити. Байдуже, яким способом використовувати: неякісна ефірна олія все одно потрапляє в кров - доведено швейцарськими науковцями.

Натуральна ефірна олія не може бути дешевою. Її вартість стартує від кількасот гривень. Адже для виготовлення 10 мл ефірної олії, наприклад, лимона треба п"ять кілограмів цедри. Для літри ефірної олії евкаліпта - 100 кілограмів сировини. Для отримання 1 літри олії ладану необхідно 15-20 кг смоли. 

]]>
Wed, 08 Apr 2020 22:05:30 +0300
Від ненависті до любові один крок. Або “як я закохалася… в аромати і життя!” http://briz.if.ua/blogs/683.htm http://briz.if.ua/blogs/683.htm Для людини відмовитись від звичного способу життя і зробити крок назустріч новому - це мов плисти проти течії. Більшість так і тримається всім тілом за те, що вважає істиною.

            Все змінюється. Ця весна нам всім відкрила ширшу реальність, ми - свідки неймовірно масштабних змін. Наші звичні системи і моделі реальності руйнуються і це найкращий час для нових! Нам важливо глибоко проаналізувати наші переконання. А вони обумовлені релігійними настановами, культурними і суспільними умовами, освітніми й сімейними цінностями та й навіть генетикою.

            Людська природа така, що ми не хочемо нічого змінювати, аж поки життя не стане нестерпним. Лише травма, криза, хвороба чи трагедія здатні змусити нас переглянути те, ким ми є, що робимо, як живемо, що відчуваємо й у що віримо, аби реально змінитись.

            Моє "перевтілення" почалось задовго до нинішніх подій. Ще років 20 тому я усвідомила, що формуючи звичку шукати  позитив в кожній обставині, життя рухатиметься до більш високих сфер. Що в житті немає помилок, а тільки уроки. А також, що для Бога - можливо все!

            Сім"я, діти, кар"єра, розвиток - все йшло добре. Я так думала. Тоді. Років 10 тому пріоритети і цінності знову почали змінюватись. Я вже не вважала, що кожен повинен займатись лише своєю справою. Я вже задумалась про власну відповідальність, особливо за здоров"я своє і дітей. Дізнавалась про доречний комплексний підхід щодо стану свого організму. Діючий стан речей мене вже не влаштовував. А я звикла досягати бажаного. Я просила Бога підказати. Знала, що на сформовані запити Всесвіт завжди відповідає. Так і трапилось. Закони природи спрацьовують чітко: коли одні двері зачиняються - інші відчиняються, завжди.

            ...Моє захоплення відновною медициною. Цінні знання я отримувала на семінарах, конференціях, навчаннях з ароматерапії, психосоматики, дієтології, нутриціології. Вивченню концепції здоров"я я присвятила біля 10 років. Останні події, що трапились зі мною і в світі, остаточно дали мені усвідомлення, що я готова ділитись досвідом і своїм баченням, вчити інших берегти, відновлювати своє  здоров"я. 

            Я хочу донести, що наше самопочуття - це наша власна відповідальність. І тут важлива і духовність, і психологічна стійкість, і фізична витривалість, і правильне харчування. Вважаю, що кожен, особливо жінки-матері-берегині, здатні запобігти, вберегти і допомогти своїй сім"ї дієвими способами і засобами без шкоди для організму.

            Одним із найцінніших виявилось захоплення ароматерапією. Я все життя ненавиділа запахи, була дуже чутливою до них. Мій нюх - дуже особливий. Рідні вже давно з цим змирились. Доля ще й "підіграла" мені  - найменший Івасик народився алергіком, що остаточно навчило всіх близьких уникати використання будь-яких ароматів. Штучних, як виявилось. Бо натуральні особисто я прийняла давно. Тому й закохалась у весну - ефіроносні рослини і дерева вражають! Найцінніше, що можуть дати рослини, - це ефірні олії. І це - ліки від Бога! Всю історію світу вони були символами   достатку і припідносились в якості найцінніших дарів. Про це свідчать навіть згадані подарунки новонародженому Ісусу від жреців. Таємниці отримання і застосування ефірних масел були відомі лише обраним, оскільки цілющі властивості ароматів вважались надприродніми і відкривались тільки посвяченим. 

У своєму блозі я відкриватиму читачам цей чарівний і цікавий світ. Далі буде...

]]>
Sat, 04 Apr 2020 23:28:05 +0300