Блоги на БРІЗ | Олександр Слободян http://www.briz.if.ua/blogs/75 Блогер Олександр Слободян http://www.briz.if.ua/logo.gif http://www.briz.if.ua/square_logo.png Uk (c) briz.if.ua Fri, 03 May 2024 17:16:30 +0300 CMS 1 Як і де швидко отримати довідку про несудимість на Івано-Франківщині з перекладом і апостилем http://briz.if.ua/blogs/500.htm http://briz.if.ua/blogs/500.htm

При працевлаштуванні на роботу та в інших життєвих ситуаціях кожному з нас іноді треба надати довідку, що немає судимості. Деяких така вимога спантеличує, тому що вони поняття не мають, де терміново отримати цю довідку. Насправді, існує кілька способів отримання документа про несудимість, про що піде мова в цій статті.

Довідка про несудимість  є офіційним документ Міністерства внутрішніх справ України. Вона свідчить, що людина ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності. Видається для пред'явлення в Україні та за кордоном. Довідку про несудимість в Івано-Франківську та області ось в цьому центрі https://salex-lcc.com.ua/dovidka-pro-nesudimist-v-ivano-frankivsku-ta-oblasti.html  можна швидко отримати з перекладом та апостилем для виїзду за кордон

Довідку про несудимість буде доставлена в міста Івано-Франківськ, Богородчани, Верховина, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Рожнятів, Снятин, Тисмениця, Тлумач та інші населені пункти Івано-Франківської області.

  Є доставка за кордон за допомогою поштової служби DHL

Довідка про несудимість - досить затребуваний документ. Може знадобитись в різних ситуаціях. Зазвичай, вона потрібна для влаштування на роботу, при усиновленні дитини, отримання посвідки на проживання, оформленні громадянства іншої країни. Отримати собі візу чи адвокатське посвідчення також не вийде без цього паперу.

У більшості випадків достатньо копії паспорта. Одержати довідку про несудимість може не тільки сам заявник, а й інші особи. 

Термін дії довідки про несудимість

Якихось конкретних термінів немає. Довідка може використовуватися протягом періоду від 1 до 3 місяців. Термін залежить від установи, в яку необхідно пред'явити довідку. Саме ця установа і визначає точний період дії довідки. Наприклад, якщо необхідно надати довідку за кордоном, то термін дії 3 місяці. При працевлаштуванні на роботу роботодавець сам приймає рішення, протягом якого періоду буде дійсною довідка про несудимість. Юристи рекомендують завчасно дізнатися точний термін дії документа.  Просто необхідно поцікавитись в установі, яка запитує довідку. Краще дізнатися наперед, щоб не виникало зайвих труднощів у майбутньому.

Скільки часу робиться довідка про несудимість в Івано-Франківську. Де в Івано-Франківську отримати довідку про несудимість за 1 день?

Якщо немає можливості чекати на довідку в сервісному центрі 30 днів, коли потрібна віза або робота, то краще звернутися за допомогою до юристів, які зможуть швидко отримати замість Вас довідку про несудимість. Така фірма допоможе отримати на Івано-Франківщині довідку про відсутність судимості за 1 день, зробить переклад довідки на іноземну мову і проставить апостиль. Готову довідку про несудимість можна отримати на Новій пошті і розрахуватись за неї

Отримуючи довідку про відсутність судимості на фірмі, Ви економите власний час і кошти і заодно можете проконсультуватися в юристів з інших питань.

]]>
Mon, 12 Mar 2018 19:03:54 +0200
Як і де швидко поставити апостиль на документи в Івано-Франківську та області для виїзду за кордон? http://briz.if.ua/blogs/630.htm http://briz.if.ua/blogs/630.htm

На яких документах і де на Франківщиині можна поставити апостиль, Ви можете прочитати на сайті юридичної компанії "Салекс": https://salex-lcc.com.ua/apostil-ivano-frankivsk-i-oblast-terminovo-pereklad.html

У кожної людини колись трапляються глобальні зміни, наприклад, переїзд в іншу країну. Без ретельної підготовки ця важлива подія може залишити на зовсім приємні враження. Бажано зібрати якомога більше інформації про майбутню країну. Можна попросити поради у людей, які успішно подолали ці труднощі. Утім, важливо приділити увагу імміграційним законам і процедурі підготовки всіх необхідних документів. Коли в планах переїзд жити за кордон, то Ви приблизно знаєте, які документи потрібні. Наприклад, одним з необхідних документів є довідка про відсутність судимості. Незважаючи на реформи в цій сфері, процедура проставлення апостиля практично не змінилася. 

Основні вимоги до документів

Сам апостиль набув деяких змін. Якщо він електронного формату, то має спеціальний захисний QR код. Завдяки цьому справжність штампу можна перевірити в режимі онлайн. Варто мати на увазі, що апостиль проставляється на зворотному боці документа або підшивається окремо до оригіналу.

Вимоги до самих документів залишилися незмінними. Вони повинні бути нового зразка, а також не мати ламінування. Правила стосуються апостилювання документа, а не консульської легалізації, яка проводиться за іншою процедурою.

Де можна поставити апостиль?

Апостиль можна поставити в центрах надання адміністративних послуг, при цьому Вам не потрібно їхати в столицю. Просто необхідно знати вимоги приймаючої сторони. Наприклад, деякі країни Європейського Союзу мають право вимагати апостиль + переклад (подвійний апостиль), переклад через присяжного перекладача й інші варіанти. Співробітники центрів надання адміністративних послуг можуть не знати всіх нюансів оформлення, і Вам доведеться повторно проходити процедуру проставлення апостиля. Тому іноді вигідніше звертатися до столичних компаній. Адже вони щодня займаються оформленням документів, точно підкажуть, як зробити правильно. Іншою важливою перевагою юркомпанії є ліберальні ціни. Можна подумати, що це не так, але великі компанії мають налагоджені відносини, величезний штат кур'єрів, які щодня подають запити до міністерств. А місцеві фірми часто виступають посередником між клієнтом і столичним бюро перекладів.

До кого звертатися за послугою оформлення апостилю?

Можна звертатись до сервісного центру. Якщо не оформлюєте самостійно, то варіант співпраці з юрфірмою має кілька переваг (можна оформити через Вайбер, електронну пошту, оплатити замовлення онлайн, отримати документ). Ви вчасно отримаєте свої документи з апостилем в найближчому зручному відділенні пошти. Можна замовити доставку додому або в офіс. Все це швидше зробити зможуть тільки в столиці, де розташовані всі необхідні міністерства, консульства та інші органи влади.

]]>
Wed, 18 Sep 2019 16:13:09 +0300
Про безкоштовну правову допомогу http://briz.if.ua/blogs/496.htm http://briz.if.ua/blogs/496.htm

Як зазначається на сайті Мінюсту, безоплатна правова допомога - правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Наскільки принцип сумлінності може застосовуватися до відносин, що виникають у зв'язку з наданням безкоштовної юридичної допомоги? Для відповіді на це питання слід коротко охарактеризувати ті суспільні відносини, які виникають при наданні безкоштовної юридичної допомоги громадянам.

У сучасному цивільному праві принцип сумлінності виходить на перший план, оскільки з ускладненням цивільного обороту строго формальний підхід до випадків порушення прав його учасників приводив до відмови в захисті дій несумлінної особи, наприклад, через відсутність одного з визначених у законі складів недійсності правочину. Це дуже нагадувало застосування судами Стародавнього Риму на ранніх етапах його правового розвитку строго визначених форм захисту порушеного права. Будь-яке інше порушення залишалося безкарним і дозволяло отримувати вигоду недобросовісним учасникам цивільного обороту до тих пір, поки римські юристи не почали застосовувати принцип bona fi des і всупереч формального підходу стали розглядати справу по суті.

Цивільні правовідносини тут тісно переплетені з іншими галузевими правовідносинами, в тому числі і публічно-правовими.

Соціально-правовий характер визначається цілями і завданнями діяльності з надання безкоштовної юридичної допомоги - надання певним категоріям громадян можливості отримання кваліфікованої безкоштовної юридичної допомоги, в той час як сама діяльність суб'єкта, який надає таку допомогу, носить здебільшого цивільно-правовий характер. Так, в юридичній клініці громадянин може отримати консультацію з правового питання в усній або письмовій формі, для нього можуть бути складені різні правові документи, в тому числі і процесуальні документи для судового розгляду. Як ми бачимо, все це цілком вкладається в перелік видів юридичної діяльності, яка може здійснюватися і на підставі договору надання послуг.

Однак в силу публічно-правового характеру завдань, поставлених перед особами, що надають безкоштовну юридичну допомогу, поняття "сумлінність" стосовно до даних відносин має свою специфіку і не може обмежуватися розумінням сумлінності в цивільному праві.

Незважаючи на відсутність прямої вказівки на сумлінність як принцип надання безкоштовної юридичної допомоги в нормативних правових актах, сам дух законів (l'esprit des lois) просякнутий цими началами.

Соціально незахищені громадяни відчувають особливу недовіру до інститутів публічної влади, право охоронним органам і праву в цілому. З їх точки зору, summum jus summa injuria ( "вище право - вища несправедливість"). Часто такі громадяни починають виклад своїх проблем з скарги на бюрократизм і бездушність органів державної і муніципальної влади, формалізм судів, де "не можна знайти справедливості". Причому їх скарги часто цілком обгрунтовані. Особа, що надає безкоштовну юридичну допомогу такій людині, повинно усвідомлювати всю міру відповідальності перед клієнтом і суспільством в цілому, і тут вже буде недостатньо керуватися тільки цивільно-правового принципу сумлінності.

Саме поняття "сумлінність" при наданні безкоштовної юридичної допомоги має не тільки юридичну, а й етичну складову. Воно ближче до загального поняття "сумлінність", під яким мається на увазі чесне виконання своїх обов'язків або виконання їх ретельно, акуратно і з почуттям відповідальності. Як ми бачимо, принцип сумлінності при наданні безкоштовної юридичної допомоги має свої особливості, тісно пов'язані з етичними вимогами, додержання яких є обов'язковим при наданні безкоштовної юридичної допомоги в юридичній клініці.

Однією з таких особливостей виступають гарантії якості надання безкоштовної юридичної допомоги. Не може бути сумлінним учасник системи надання безкоштовної юридичної допомоги, який надає її неякісно. Тому питання про гарантії якості постійно знаходиться на першому місці у всіх учасників системи надання безкоштовної юридичної допомоги. Зокрема, пропонуються такі критерії оцінки кваліфікованості юридичної допомоги, як наявність стандарту якості юридичної допомоги, системи контролю підготовки та результатів надання допомоги.

Іншою особливістю принципу сумлінності при наданні безкоштовної юридичної допомоги є проведення спеціальної підготовки фахівців, що гарантує високу якість безкоштовної юридичної допомоги.

]]>
Wed, 07 Mar 2018 17:01:43 +0200