Блоги на БРІЗ | Віктор Уколов http://www.briz.if.ua/blogs/56 Блогер Віктор Уколов http://www.briz.if.ua/logo.gif http://www.briz.if.ua/square_logo.png Uk (c) briz.if.ua Wed, 14 Apr 2021 06:54:47 +0300 CMS 1 Обережно нова маніпуляція від Лещенка-мільйонера http://briz.if.ua/blogs/469.htm http://briz.if.ua/blogs/469.htm Так і не пояснивши звідки взялися 7,5 млн грн для купівлі шикарної квартири 195 метрів у центрі Києва, Лещенко намагається маніпулювати інформацією, порівнюючи дорогу на Рибальський з дорогою до Межигір'я. Для тих, хто вже купився на чергову напівправду-напівбрехню, нагадую, що дороги Києва, на відміну від дороги до Межигір'я, є не приватного, а загального використання. На Рибальському крім "5 елемента", куди, до слова, також їздить займатись і працювати багато різних людей, є ще десяток гуртожитків-малосімейок заводу "Ленінська кузня", старі офіси з невеличкими фірмами в будинку, де колись була редакція газети "Киеские Ведомости", магазини, заправки, ремонтні майстерні та багато іншого, де працюють і живуть тисячі киян ніяк не пов'язаних з колишнім бізнесом Петра Порошенка. Якщо б мер вирішив відремонтувати цю дорогу, як єдину дорогу в Києві, - це справді було б варте уваги. Але в місті наразі відремонтовано і ремонтуються десятки, як не сотня доріг. Не бачу проблеми в тому, що в тому районі люди також будуть їздити по відремонтованому покриттю. Це не приватна квартира, а спільна дорога. Лещенку ж раджу сказати правду про походження власних мільйонів, а вже потім шукати корупцію в інших. Поки цього не станеться, він виглядає не краще тих, ким обурюється.

]]>
Mon, 17 Oct 2016 12:58:27 +0300
Лікування ретроградної амнезії – як голосував за тарифи Ляшко http://briz.if.ua/blogs/467.htm http://briz.if.ua/blogs/467.htm Забудькуватість українського виборця загальновідома. Але більше вражає забудькуватість численних експертів та журналістів. Звичайно ж окремо питання тарифів не виносилося на голосування ВР, зате депутати приймали головний фінансовий документ держави - Закон "Про державний бюджет на 2016 рік". В додатках до цього закону було від початку детально розписано коли буде підвищуватися і наскільки який тариф. І якщо Юлія Тимошенко справді голосувала "проти", то Олег Ляшко, як і вся його нечисленна фракція 25 грудня минулого року дружно підтримали бюджет і підвищення тарифів з якими так звитяжно борються зараз. Ну не скотиняки, як любить казати Олег? Погляньте на результати голосування самі:

 

Тарифи піднімаються вимушено, говорити про причини цього явища мають урядовці та експерти з питання ціни на газ, пригадуючи як вона формувалася з 2009 року. І, до речі, виглядає, що "бізнес" Олександра Онищенка також прямо впливав на ціну. Мене ж, як неспеціаліста, вражає інше - політичне лицемірство цих протестів просто зашкалює Або не треба було голосувати за бюджет, або не піаритись на боротьбі проти того, за що сам проголосував.

]]>
Thu, 07 Jul 2016 12:09:18 +0300
Олег БЕРЕЗЮК, невже він думає здобути додаткових виборців, коли відверто бреше у парламенті? http://briz.if.ua/blogs/464.htm http://briz.if.ua/blogs/464.htm От не люблю брехунів. Олег БЕРЕЗЮК, невже він думає здобути додаткових виборців, коли відверто бреше у парламенті? Щойно він сказав - ми прийняли закон і де в ГПУ молоді люди, яких нам обіцяли? Протри окуляри, хлопче. Вперше в історії ГПУ заступниками призначені молоді люди від 30 до 40 років. Причому перший заступник має лише 30 років.  Я розумію, чому казиться Березюк, адже призначали не з його фракції, але нащо так брехати? Тим більше не розумію навіщо підтримувати брехню росіян, що голосування за судову реформу є підготовкою до голосування про децентралізацію. Ще одним наслідком заяви Березюка може стати виключення Оксани Сироїд з фракції Самопомочі, якщо вона проголосує за проект змін до Конституції співавтором якого вона є сама

]]>
Thu, 02 Jun 2016 12:59:10 +0300
Про виступ Вакарчука перед Президентом http://briz.if.ua/blogs/447.htm http://briz.if.ua/blogs/447.htm Сильні і щирі слова справжнього патріота. Не зрадофіла, не всепропальщика, а того, кому реально болить. Думаю це слова до всієї системи влади, а якщо бути чесним, до всього народу. Бо влада до нас не прилітає з Марсу і її не привозять з Росії. Бо ми такі якими ми є: безкорисливі і одночасно злодійкуваті, відверті і одночасно хитруваті, героїчні і одночасно ... Питання в тому, чи стане нам снаги перемогти ту другу половину. Особливо коли ми потрапляємо до системи влади..

]]>
Tue, 26 Jan 2016 15:33:46 +0200
У Андрія Самофалова із УП з логічним мисленням проблем не бувало? http://briz.if.ua/blogs/441.htm http://briz.if.ua/blogs/441.htm Давайте розберемо, що він написав.

ТЕКСТ ТУТ

Спочатку Андрій пише: "Петр Порошенко НЕ БЫЛ рад возможному визиту венского узника"

Тобто, виходячи з його припущення, Порошенко не хоче повернення Фірташа - запам'ятаймо це і читаймо далі:

"Высокопоставленный собеседник в президентском окружении подтвердил "Украинской правде", что заявление Арсена Авакова об угрозе ареста БЫЛО СОГЛАСОВАНО С ПРЕЗИДЕНТОМ."

З цієї цитати виходить, що Порошенко хоче повернення Фірташа для того, щоб його арештувати. І далі цей висновок Андрій підтверджує, пояснюючи чому президент ХОЧЕ АРЕШТУ Фірташа:

"В любом случае, для президента Порошенко, который проиграл информационную войну вокруг задержания Геннадия Корбана и других политиков, претендующих на оппозиционность, как никогда было важно показать всеобщее равенство перед законом. Дмитрий Фирташ... идеальный кандидат, чтобы попытаться выровнять информационный баланс."

А тепер повторю питання - чи все гаразд у автора з логікою? Як може Порошенко бути "не радим" поверненню Фірташа, коли Порошенку "вигідно" його арештувати?

Інше питання чи вичитує хтось статті на формальну логіку. Чи це не стаття, а банальний переказ чуток та думок інших різних людей, без переосмислення та аналізу почутого? Тоді може краще використовувати не журналіста, а магнітофон - дешевше обійдеться Смайлик "smile"

Пишу це, бо люблю читати УП - за останні 15 років звик якось

]]>
Thu, 03 Dec 2015 21:39:04 +0200
Сьогодні депутати провалили пропозиції грузинських реформаторів http://briz.if.ua/blogs/400.htm http://briz.if.ua/blogs/400.htm Сьогодні депутати провалили пропозиції грузинських реформаторів в законі 2667, що могли швидко почистити прокуратуру. Грузини знали, що пропонували - виходили з власного результативного досвіду.

Верховна Рада сьогодні - це амбіції, політичні ревнощі, відвертий популізм і дурисвітство - в результаті законсервували на 3 місяці старих, наскрізь корумпованих прокурорів. Адже іншим рішення новий закон "Про прокуратуру" відстрочили на 15 липня, значить до цього часу ЖОДЕН прокурор не буде замінений.

Особливо вразив Олег (Ляшко - ред.). В пориві полеміки він заявив, що така прокуратура почне переслідувати "інакшодумаючих".

Інакше думають в Опозиційному блоці. Ляшко нарешті визначився кого треба захистити від злобної української прокуратури?

Сподіваюсь, що це лише обмовка.

]]>
Tue, 21 Apr 2015 18:45:09 +0300
Єдиним способом зміцнення курсу гривні є усунення причин, які викликають його падіння http://briz.if.ua/blogs/388.htm http://briz.if.ua/blogs/388.htm Я не економіст і так само в шоці від падіння курсу. Але спробував проаналізувати все без емоцій. На мій погляд - основною причиною падіння курсу гривні є дефіцит іноземної валюти.

Дефіцит іноземної валюти викликаний такими причинами:

1. Війною на Донбасі, що, в свою чергу призводить до: a. Падіння експорту через зупинку експортно-орієнтованих підприємств регіону. Немає експорту - немає валютної виручки, яку б ці підприємства продавали в Україні; b. Інфляційних очікувань. Люди намагаються перевести заощадження в іноземну валюту, розраховуючи на можливу еміграцію, або очікуючи падіння курсу гривні через війну; c. Закриття відділень банків на Сході та банкрутство деяких з них, що призводить до втечі депозитів з "хворих банків" і недовіри до всієї банківської системи. Гроші знову зберігають в панчосі, купуючи для цього іноземну валюту, або золото.

2. Падінням золотовалютних резервів НБУ, яке було викликане: a. Пограбуванням резервів за часів режиму Януковича, коли їх обсяг упав з понад 30 млрд доларів нижче 15 млрд; b. Недовиконанням доходної частини державного бюджету, через що дотація Нафтогазу для розрахунків за газ покривається продажем золотовалютних резервів з наступною покупкою НБУ ОВДП у Мінфіну; c. Валютними інтервенціями (хоч у значно менших обсягах, ніж раніше), з якими НБУ виходить на міжбанк для підтримки курсу гривні; d. Затримкою отримання нового кредиту МВФ, який затримав розгляд заявки на кредит через запізніле прийняття державного бюджету на 2015 рік. Можна все звалити на суб"єктивний фактор Вікторії Гонтаревої, але правда в тому, що за таких умов жоден голова НБУ не буде успішним.

Народні депутати, які тривалий час після обрання не могли приступити до роботи і затягнули розгляд проекту бюджету - також мають усвідомити частину своєї відповідальності за теперішнє падіння курсу гривні.

Один з найвизначніших фінансистів світу Джордж Сорос вважає, що для порятунку української економіки потрібно не менше 15 млрд доларів кредиту на 2015 рік. Проте він нічого не говорить про неправильні дії НБУ, бо розуміє об"єктивність труднощів.

Протягом 24 років незалежності Україна жила витрачаючи більше коштів, ніж заробляла (рос - жить не по средствам) на численні соціальні пільги та корупційні статті бюджету. Дефіцит бюджету покривався за рахунок кредитів. Тому тепер обслуговування процентів по взятих раніше кредитах складає відчутну частину державного бюджету і для цього також потрібна іноземна валюта, що створює попит на неї.

Можна сказати, що до падіння курсу гривні в 2015 році причетн (щоправда в різній мірі) всі попередні прем"єр-міністри: Вітольд Фокін, Леонід Кучма, Юхим Зв"ягільський, Євген Марчук, Павло Лазаренко, Валерій Пустовойтенко, Віктор Ющенко, Анатолій Кінах, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко і Микола Азаров. Уряд Арсенія Яценюка вартий співчуття і підтримки - він бореться з наслідками причин, що виникли задовго до його приходу до влади.

Єдиним способом зміцнення курсу гривні є усунення причин, які викликають його падіння. А саме: припинення війни, заспокоєння паніки, відновлення роботи експортно-орієнтованих підприємств та отримання нових кредитів на перехідний період.

]]>
Mon, 09 Feb 2015 13:18:01 +0200
Зимовий наступ москалів провалився http://briz.if.ua/blogs/385.htm http://briz.if.ua/blogs/385.htm Оскільки рос пропаганда буде починати відігрувати, що все не так, що Путін сильний, як ніколи і т.п. Поясню ЩО сталося і ЧОМУ саме ЗАРАЗ

Зимовий наступ москалів провалився. Аеропорт взяли тільки після знищення і не весь. Щастя і Станиця Луганська - наші. Маріуполь - український. Дебальцевський котел замість оточення перетворився для Москви не "унизительное Дебальцевское поражение" з величезними втратами. Путін, кажучи російською, "заскулил" і почав давати сигнали про готовність переговорів. Мабуть, бажаючи кувати залізо поки гаряче, сюди одразу ж прилетіли Меркель та Оланд. Але "скульож" Путіна відбувається в його манері. Знаєте, як кудкудаче півень, коли його женуть? Щоб "не уронить достоинства" перед тупими закоханими курями?, Тому Путін запропонував свій план, який, звичайно ж, відкинули, як тільки про нього дізналась Україна. Меркель і Оланд в Москву повезли вже українсько-європейсько-американський план. Звичайно, частково це мої здогади: щось, десь, чув, бачив, думав. Але прошу не віддаватися кисельовим та їх подпєвалам у нас. Краще давайте подякуємо нашим хлопцям, що це стало можливим!

]]>
Sat, 07 Feb 2015 10:03:45 +0200
В Києві прибирають сніг http://briz.if.ua/blogs/384.htm http://briz.if.ua/blogs/384.htm Пам'ятаєте, як всі сміялися, як погано Кличко формулював фрази про гарячу воду, зиму і т.п. Але я вперше з 1991 року у Києві бачу, щоб так прибиралися вулиці під час снігопаду. Виявилось, що раніше була проблема не в погоді, а в недолугих безруких особах, які займали чуже мерське крісло. Віталій, так тримати! І ради Бога, не слухайте пояснень, що машин було мало, погода тепла і сніг був особливо легкотанучий - щоб зрозуміти все, заїдьте в якись двір, де не встигли вчасно посипати і прибрати. Мокрий сніг найбільш небезпечний, бо майже одразу перетворюється на ковзанку, якщо нічого не робити

]]>
Fri, 06 Feb 2015 08:25:14 +0200
Що буде, якщо Опозиційний блок прийде до влади? http://briz.if.ua/blogs/382.htm http://briz.if.ua/blogs/382.htm Про дурощі неймінгу. Раніше одною з найневдаліших назв я вважав "Лівий блок". Бо звісно ж більшість виборців, на яких розраховують ліві можуть подумати, що "лівий" - від слова "лівак", тобто незаконно отримана вигода:)))

Політологічні назви для реклами - найбільш незручна справа.

Вчора товариш звернув увагу на "Опозиційний" блок". От скажіть як буде сприйматися назва, якщо вони (не дай Боже) знову прийдуть до влади? Як можна було назвати партію за принципом баба Яга завжди проти? А ще кажуть Льовочкін має якихось технологів. Єрмолаєв, наприклад. Мабуть їх ніхто не послухав

]]>
Wed, 04 Feb 2015 08:10:00 +0200
Сучасна інформаційна війна – це гра емоцій http://briz.if.ua/blogs/379.htm http://briz.if.ua/blogs/379.htm Виведені на ганебний марш полонені кіборги зазнали моральних і психологічних знущань. Але додаткових страждань їм завдали українські телеканали, які транслювали це відео.

Кожен полонений має сім"ї та рідних і більшість з них не хотіли б бачити їх у приниженому стані. Фактично, українські телеканали підіграли ворогу, який розраховував саме на таке безкоштовне поширення.

Той, хто хоче ставити таке відео в ефір, має задати собі питання, чи поставив би він це в ефір, якби там був його батько, чоловік або брат?

Сучасна інформаційна війна - це гра емоцій. Армія, військових якої принижують - це армія приречена на поразку. Ворог прагне "знецінити", дискредитувати нашу армію, бо вона виявилися сильнішою, ніж він розраховував. Зрештою, гонитва за рейтингом повинна мати моральні межі. Не варто показувати "марші полонених", трупи вбитих, страждання людей.

]]>
Fri, 23 Jan 2015 16:33:20 +0200