Блоги на БРІЗ | http://www.briz.if.ua/blogs/53 Блогер http://www.briz.if.ua/logo.gif http://www.briz.if.ua/square_logo.png Uk (c) briz.if.ua Sun, 18 Feb 2018 23:55:14 +0200 CMS 1 "Інфо міст" не виконало умов договору з працевлаштування в Канаді http://briz.if.ua/blogs/414.htm http://briz.if.ua/blogs/414.htm Пишу Вам, щоб повідомити про шахрайські і злочинні дії українського агентства "Інфо-міст " та його представника, директора Ірини Турій, (http://infomist.com.ua/, адреса Івано -Франківськ, вул.Січових Стрільців 11/1 ).

Я хотів поїхати навчатися в Канаду. Тому, для здийснення цієї мети зв'язався з місцевим агентством "Інфо-міст" в Івано-Франківську. Ірина Турій, директор, запропонувала мені 6 місяців навчання в Торонто, з її слів цей курс включав навчання і стажування. В червні 2013 я офіційно підписав контракт з агентством, всі умови договору були виконані з мого боку, навчання і проживання було оплачено. В грудні 2013 року я отримав відмому посольства Канади в відкритті візи. Гроші до цього часу не повернуті.

З жовтня 2014 відкрито досудове слідство, щодо заволодіння шахрайським способом службовими особами ПП "Інфо-міст ". В міліції вже є чотири зареєстровані випадки, де люди обдурені ПП "Інфо-міст ", але на жаль, слідство у цій справі просувається дуже довго. Я знаю постраждалих є набагато більше, які не зверталися в міліцію. Незважаючи на це, Ірина Турій надалі продовжує займатися своєю діяльністю не маючи ліцензій. Даним листом я хотів би офіційно проінформувати Вас про цю ситуацію і застерегти від шахрайської діяльністі ПП "Інфо-міст " та його співробітників. Якщо ще хтось постраждав від шахрайських дій ПП "Інфо-міст " пишіть для обєднання зусиль, щоб припинити це.

З етичних міркувань редакція не вказує автора повідомлення.

]]>
Mon, 08 Jun 2015 14:35:24 +0300