Блоги на БРІЗ | Лідія Шевага http://www.briz.if.ua/blogs/26 Блогер Лідія Шевага http://www.briz.if.ua/logo.gif http://www.briz.if.ua/square_logo.png Uk (c) briz.if.ua Sat, 16 Dec 2017 22:34:24 +0200 CMS 1 Прикарпатці, що планували відпочити в Єгипті, немов «пережили другий «Титанік»: люди оглухли, в очах потріскали судини – через несправність літака... http://briz.if.ua/blogs/175.htm http://briz.if.ua/blogs/175.htm От щойно розмовляла з переляканою сусідкою, що весь час зиркає на мобільник, чекаючи звістки від своєї дочки, яка в даний момент ... летить з сім"єю в Єгипет відпочивати.

Ось що вона розповіла. Група туристів (180 чоловік) ще вчора біля 12-00 дня мали вилетіти з аеропорту в Львові до Єгипту, пройшли митний контроль, всі формальності, сіли в літак... але той не зміг злетіти. Люди чекали кілька годин. Після кількох спроб взлетіли таки піднялись, але, за словами пасажирів, щось мабуть трапилось з турбіною, в салоні почалась розгерметизація, шум, почало трусити, кілька годин(!!!) пілоти кружляли над Львовом, щоб спалити пальне і зробити аварійну посадку, бо з повними баками величезний ризик вибуху при екстреному приземленні.

Пілоти літак посадили, людей терміново висадили, шокованих пасажирів таки поселили на кілька годин в місцевий готель, а вже біля 6 ранку знову відвезли в аеропорт. Літак замінили, можна летіти???

Слід сказати, що за цей час в аеропорту встигли "загубити" частину багажу, дехто з пасажирів таки "передумав" летіти відпочивати. Очевидці розповіли, хто особливий шок пережили пасажири, що сиділи в задній частині літака, оскільки через розгерметизацію дехто втратив слух, в когось потріскали судини, кажуть, що "пережили другий Титанік".

Наші ж розгублені прикарпатці полетіли, по обіді мають бути в Єгипті і повідомлять всі обставини. Ось такий екстрім...  

]]>
Mon, 01 Jul 2013 12:37:42 +0300
Подзвонив - заплатив і тобі "рішають". А по іншому - ніяк! http://briz.if.ua/blogs/170.htm http://briz.if.ua/blogs/170.htm Дуже влучний коментар щодо роботи Польського візового цетру в Івано-Франківську прочитала сьогодні на сайті одного з місцевих інтернет-видань.

Особисто стикнулась з даною проблемою - от цього четверга мали їхати відпочивати сім"ями в Італію. Ще в квітні забронювали собі хороші готелі по дуже низьких цінах, обміркували всі моменти, підлаштували (а це 4-ро дорослих та 4 дітей) всі відпустки... і облом... мені ледве "влаштували" чергу на візу на 4 !!!! липня - і то не в Івано-Франківську! Отож - все відміняється, бо отаке до українців відношення іноземців. От для прикладу - в Росії - працює принцип: як тільки громадянин Росії отримує відмову в отриманні візи якоїсь країни, таку ж відмову дають росіяни тому ж іноземцю.

Наталія Сербин назвала роботу ППВА абсурдом: "Для європейської держави надавати таку послугу і в такому форматі - це вияв непрофесійності. Варто зазначити, що візовий центр отримує немалу винагороду за своє таке куце, примітивне і непрофесійне обслуговування. В наш час, враховуючи технології, можна зробити все прозоро і доступно". Також представниця Місії навела кілька цифр. Українці - серед лідерів із закупівлі товарів у Польщі. За даними Державного комітету статистики Польщі (GUS), українці, росіяни та білоруси протягом 2012 року придбали на польській території товарів на понад 6,6 млрд. PLN, з того більш як 40 % - це закупи українців. "Як каже народна мудрість, не можна плювати в криницю, з якої п'єш воду. Навіщо створювати незручності людям, які є потенційними клієнтами для Польщі", - дивується пані Сербин.  

Один із коментаторів припустив, що "вже відомо, що наступного місяця з польського боку приїде анонімна перевірка на запрошення місцевих журналістів. Просто дочекайтеся як відкриється усе це..."

Сподіватимемось, що гірше вже не буде...

]]>
Tue, 25 Jun 2013 21:27:58 +0300