Блоги на БРІЗ | Анжеліка Стандіо http://www.briz.if.ua/blogs/17 Блогер Анжеліка Стандіо http://www.briz.if.ua/logo.gif http://www.briz.if.ua/square_logo.png Uk (c) briz.if.ua Sat, 27 Feb 2021 17:36:10 +0200 CMS 1 13-14 жовтня проходитиме І-й фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні ім. Кардинала Мирослава Любачівського " З піснею до Бога" http://briz.if.ua/blogs/43.htm http://briz.if.ua/blogs/43.htm о.Вітольд Левицький, парох церкви Серця Ісуса і серця Марії м.Долини, протоієрей, радник Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії, керівник благодійної організації "Любов і Милосердя" - особа доволі відома і поважна не лише у Долинському району, а й за межами України.

Саме завдяки праці о.Вітольда Левицькогого у м.Долина з 1997 року в м.Долина працює благодійна Християнська Католицька організація "Любов і Милосердя" для допомоги малозабезпеченим та обездоленим. Створена молодіжна організація "Українська молодь - Христові", де вивчають Святе Письмо, проводяться християнсько-практичні заняття, організовуються тематичні вечори та біблійні бесіди. Тут діти та молодь не тільки моляться чи читають Святе письмо, збираючись щосуботи в церкві о 15.00 год, але й грають в різні цікаві біблійні ігри, дивляться морально-християнські фільми, а пізніше обговорюючи їх, багато почерпають для себе позитивних рис.. Умхівці також час від часу подорожують, організовують для себе гарні відпочинкові свята в таборі "Духовна Ватра", наприклад "Свято Писанки", де вчились писати писанки, чи "Свято Івана Хрестителя", напротивагу язичницькому Купала. Діти співають сучасні молодіжні духовні пісні, вчаться моральних чеснот, допомагаючи одні одним, а також кожного разу влаштовують собі маленьке чаювання з гарячим чаєм та гарним спілкуванням.Учасником молодіжної спільноти "Українська Молодь - Христові" може стати кожен, хто бажає більше пізнати Бога та знайти гарних друзів. Для одержання детальнішої інформації - заходьте в групу ВКонтактах - Українська Молодь -Христові м.Долина. Церква дуже багато працює не тільки з парафіальною молоддю, а й прочанами та паломниками з різних куточків України, які приїжджають в духовний табір. За словами о.Вітольда на заняттях для молоді, які проходили ціле літо, діти з особливою радістю вивчали слово Боже, дивились відеофільми, подорожували, а найголовніше: молились. Нещодавно о.Вітольд побував з концертом духовної пісні у Запоріжжі: відгуки слухачів про чудесний спів отця лише позитивні. У планах відвідати Боснію, Німеччину та інші країни з просвітницькою метою. Задля духовно-національного виховання дітей, молоді, дорослих, розкриття духовної постаті кардинала Мирослава Любачівського, сприяння та розвиток духовного авторитету Церкви 13-14 жовтня церква Серця Ісуса і серця Марії проводитиме І фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні ім.Кардинала Мирослава Любачівського "З піснею до Бога" з благословення Архиєпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, під патронатом обласної і районної державних адміністрацій, обласної і районної рад та Долинської міської ради . Детальнішу інформацію про умови проведення конкурсу зможете отримати на сайті olevytskiy.at.ua  та за телефонами оргкомітету.  

Організаційний комітет

Тел. (067) 34-37-966 - о. Вітольд Левицький (050)88-73-302 (098)-90-90-399 - Тетяна Яблінська (050) - 291-90-27 - Вікторія Шафранська Тел-факс: (03477) 2-60-50; 2-60-51 2-60-51 - церква "Серця Ісуса і серця Марії"

 

]]>
Thu, 13 Sep 2012 17:31:40 +0300