Івано-франківські таксисти отримали з рук пластунів Вифлиємський вогонь (фото)


Івано-франківські «пластуни» провели сьогодні в обласному центрі досить неординарну акцію. Вони вручили лампадки з привезеним ними в Україну Вифлиємським вогнем місцевим … таксистам. «Цей Вифлиємський вогонь, - коментує акцію її координатор Ольга Дякун, - привезли скаути із святих місць до Відня і звідти ми, учасники НСОУ «Пласт», 14 грудня привезли його до Івано-Франківська. Я особисто везла його. Сьогодні ми передаємо цей вогонь таксистам, щоб вони, якщо їм доведеться раптом працювати в новорічну чи різдвяну ніч, відчували у кабінах своїх авто Новий рік і Різдво».

Як стверджує Ольга Дякун, це вперше в історії пластуни передають Вифлиємський вогонь саме таксистам, які самі зізнаються, що кожному із них хотілося б святкувати новорічні та різдвяні свята у колі сім’ї, проте це не завжди вдається. Адже родину треба годувати, а для цього в наш час потрібно багато працювати.

Приймати дорогий дар таксисти прийшли не самі, а у супроводі свого міськрадівського «покровителя» - голови Івано-Франківської асоціації приватних таксистів, депутата Івано-Франківської міської ради від фракції ВО «Свобода» Романа Харука, який від імені усіх таксистів подякував пластунам за виявлену турботу над людьми, які жертвують своїм комфортом і відпочинком заради того, щоб івано-франківці могли вчасно відвідати своїх рідних і близьких, привітати їх з такими дорогими для кожного українця різдвяними святами.

 

 

 

 23 Грудня 2011 p.
©http://briz.if.ua/