На даний час забезпечена 100% реєстрація звернень громадян до органів внутрішніх справ


 

Головний принцип правоохоронних органів - людина понад усе! – стверджують у секторі зв'язків з громадськістю УМВС в Івано-Франківській області.

Раніше люди, вирішуючи будь-яке питання, не рідко нескінченно ходили «по колу». Спочатку до державних органів місцевого самоврядування, потім до різних установ, організацій, підприємств. Коли їх проблеми не вирішувались, невдоволення діями чиновників сягало апогею, і для відновлення своїх законних прав громадяни вимушені були звертатися до правоохоронних органів.

Але, на жаль, і там вони відчували не достатню захищеність. Через такий стан справ, міліція, за підтримки державної влади провела власні зміни на користь конкретної людини. Ефективно та з відповідним результатом.

На даний час забезпечена 100% реєстрація звернень громадян до органів внутрішніх справ щодо протиправних дій відносно них, із введенням в дію нового Кримінально-процесуального кодексу. До єдиного обліку заносяться повністю всі звернення та повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Завдяки цьому кожен, хто звернувся може бути впевнений у вирішенні свого питання.

З метою використання позитивного досвіду високорозвинутих держав відбулися численні зустрічі, семінари та наради із представниками поліції та правозахисниками іноземних країн. За допомогою яких, напрацьовується  потужний механізм для проведення масштабних перетворень щодо реформування правоохоронної системи.

У державі запроваджено ряд реформ, кінцева мета яких – задоволення потреб людини, бажання зробити її життя комфортним, відгородити, захистити від свавілля чиновників. І на кожному із цих напрямів реформ органи внутрішніх справ визначили своє місце та зробили свій внесок у побудову гідного майбутнього країни.15 Січня 2013 p.
©http://briz.if.ua/