Вибір пилососа для дому: на що звертати увагу


 

Добре, коли вдома чисто та затишно. Підтримувати порядок та якісно очищати оселю від пилу та сміття допомагає пилосос. Якщо ваш старий побутовий помічник вийшов із ладу або ж просто було прийнято рішення оновити техніку вдома, потрібно добре розуміти, які критерії вибору є дійсно важливими.

Класика, яка завжди актуальна

Побутовий прилад, з трубками, щітками та насадками, який ефективно всмоктує пил і сміття, ховаючи його всередині (у мішок чи контейнер), добре відомий людству протягом багатьох десятиліть. Час вплинув на дизайн і функціональні можливості пилососу, проте ключові риси залишилися незмінними. Image Сучасні моделі, окрім збирання пилу, можуть виконувати й вологе прибирання. У ролі пилозбірника може виступати мішок (багаторазовий чи одноразовий), контейнер або аквафільтр. У цьому разі, якщо ви вирішили замовити пилосос Зелмер, зверніть увагу на такі критерії вибору:

  1. Габарити та маневреність. Якщо площа оселі обмежена, краще зупинити вибір на компактній моделі, для якої є місце для зберігання. Коли ж питання вільного простору не є критичним, потрібно вибирати пилосос, який буде зручним у використанні саме для вас: вільно рухатиметься різними типами підлогового покриття, реагуватиме на всі рухи користувача тощо. Бажано ознайомитися з інструкцією від виробника, здебільшого там вказано, на яку площу прибирання розрахований прилад.
  2. Тип пилозбірника. Багаторазові мішки доведеться витрушувати від сміття, а одноразові — періодично купувати. Проте моделі з такою системою збору пилу є одними з найдоступніших за ціною. Контейнер є більш зручним і практичним у використанні, проте уникнути контакту з пилом усе одно не вийде, адже ємність потрібно буде чистити й мити. Для користувачів, які не люблять цієї брудної роботи, ідеальним варіантом стане прилад з аквафільтром — після прибирання достатньо вилити з колби брудну воду. Додатково враховуйте об'єм пилозбірника: що він менший, то частіше доведеться його спустошувати.
  3. Потужність. Цей параметр має прямий вплив на якість і швидкість прибирання. Для невеликої квартири вистачить моделі потужністю 350–400 Вт. Якщо оселя має більшу площу, а в кімнатах є килими або ж проживають пухнасті улюбленці, для боротьби з пилом і сміттям знадобиться прилад потужністю від 450 Вт.
  4. Функція вологого прибирання. Такий пилосос збирає не тільки сухе сміття, а й бореться з плямами та іншим брудом на підлозі.


Додатково зверніть увагу на рівень шуму, який видає побутовий прилад під час роботи. Занадто «голосне» прибирання може заважати іншим членам родини або сусідам, якщо йдеться про багатоквартирні будинки з низьким рівнем шумоізоляції.



29 Лютого 2024 p.
©http://briz.if.ua/