Які навушники краще вибрати для занять спортом


 

Виконувати вправи у спортзалі чи бігати парковими доріжками набагато приємніше під пісні улюблених виконавців. Музика мотивує та підвищує продуктивність. Правильно підібрані навушники для спорту здатні суттєво вплинути на ваше загальне враження від тренування. Про тонкощі вибору спортивної гарнітури розкажемо далі.

Дротові VS бездротові

По обновку краще йти до великого магазину електроніки. Зазвичай там на окремому стенді представлені спортивні навушники ціна яких дуже варіюється. Продавець-консультант допоможе зорієнтуватися у розмаїтті моделей, запропонує приміряти аксесуар та протестувати звук. Ви зможете вибрати оптимальний варіант за вартістю та якістю.

Головна дилема — спосіб підключення. І дротові, і бездротові навушники мають свої переваги. Так, дроти забезпечують кращу якість звуку. Але більшість цифрових файлів, які ми прослуховуємо через смартфон чи плеєр, настільки стиснуті, що про справжнє студійне звучання не йдеться.

Суттєвий недолік бездротової гарнітури — необхідність підзарядки. Якщо ви тренуєтеся по декілька годин поспіль, вибирайте аксесуари з гарною автономністю. Дротові навушники не потрібно заряджати, тому вони завжди готові до використання.

Щодо портативності. Якщо ви хочете уникнути дротів, що розвиваються вітром або чіпляються за спортивне знаряддя, купуйте бездротові аксесуари. З ними ви можете розташувати свій гаджет будь-де. Він не обов'язково повинен перебувати поруч із навушниками. Його можна зберігати, наприклад, у задній кишені або рюкзаку чи покласти на підвіконня.

Додаткові особливості, на які варто звернути увагу

Набір бажаних характеристик навушників залежить і від того, яким спортом ви займаєтеся, і від місця тренувань. Орієнтуйтеся на такі поради:

  1. Для пробіжок у дощову або сніжну погоду треба враховувати наявність у моделі захисту від вологи. Водостійкі аксесуари також потрібні, якщо ви сильно пітнієте.
  2. Важкі повнорозмірні навушники з металевими вставками можуть сильно тиснути на вуха. Ви почуватиметеся некомфортно та не зможете сконцентруватися на спортивних цілях. Тому віддайте перевагу моделям з легкого пластику.
  3. Добре, якщо аксесуар має оголів’я, що регулюється, аби ви підлаштували його під себе.
  4. Динамічні види спорту передбачають активні рухи всього тіла. Тому дуже важливо, щоб навушники щільно прилягали, не випадали і не з’їжджали з вух.

Надважливо не забути про елементарні правила безпеки. Якщо тренуєтеся у спортзалі, то популярна функція шумозаглушення знадобиться, бо навкруги багато сторонніх звуків. Але якщо бігаєте містом, навушники не повинні заважати вам чути, що відбувається навколо — наприклад, сигнал транспорту, що наближається.



28 Січня 2023 p.
©http://briz.if.ua/