Користь та шкода аскорбінової кислоти: цікаві факти


 

Усі добре знають про такий вітамін, як аскорбінова кислота. Це органічне з’єднання — незамінний елемент людського організму. На https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/vitaminyi представлені вітаміни, які стануть найкращою профілактикою захворювань. МІС Аптека 9-1-1 — найкраще місце, де можна знайти найближчу аптеку з найдоступнішими препаратами. Тут представлені пропозиції від кращих аптек з ліками для всіх членів родини.

Вітамін С сприяє зміцненню імунітету, поверненню втрачених сил, нормалізації процесів метаболізму. Хоча всім знайома аскорбінка у вигляді жовтих таблеток, вона випускається і в іншій формі.

 

Користь вживання вітаміну С

Цей недорогий препарат дуже корисний для організму в будь-якому віці. Серед його корисних властивостей:

●     боротьба з безсонням та нічними жахами;

●     усунення проблем з яснами та зубами;

●     позбавлення болю в ногах;

●     швидке загоєння ран;

●     здоровий колір шкіри;

●     боротьба зі слабкістю;

●     запобігання простудним захворюванням та багато іншого. 

Не завжди раціон призводить до поповнення запасів аскорбінової кислоти. Тому краще за все споживати її додатково. Рекомендована доза складає 0,25 мг на кожен кілограм ваги. За вагітності цей показник зростає на третину.

Крім того, аскорбінка допомагає боротися з алергією та запаленнями. Шкіра омолоджується, а волосся оздоровлюється. Добре впливає цей вітамін і на показники крові та гормональний стан. Важливо приймати аскорбінову кислоту при надмірній вазі: препарат сприяє розщепленню жирів.

Шкідливість вітаміну С

Якщо мова йде про якісний медичний препарат, то він абсолютно безпечний для здоров’я. Щоб аскорбінка не стала шкідливою, треба приймати її у вказаних дозах. Особливу увагу застосовують до препарату при гастриті, виразках та інших захворюваннях ШКТ.

Аскорбінова кислота при таких захворюваннях може призвести до болю в животі, діареї, розладів шлунку. Тривале та надмірне використання може призводити до каменів у нирках та алергічних реакцій.



26 Листопада 2022 p.
©http://briz.if.ua/