У Івано-Франківську провели IF IT FORUM «Українська ІТ-сфера в воєнних реаліях. Перспективи та тренди майбутнього»


Сьогодні у Івано-Франківську відбувся IF IT FORUM на тему «Українська ІТ-сфера в воєнних реаліях. Перспективи та тренди майбутнього». Організаторами заходу стали

Університет Короля Данила, blago developer та Івано-Франківський ІТ Кластер.

«Університет Короля Данила завжди готовий бути платформою для таких креативних заходів, ми готові до співпраці. Ринок праці ІТ, який сьогодні розвивається, потребує певних змін і певних уточнень, у зв'язку з реаліями сьогодення. Ми попередньо уже проводили заходи, які стосувалися сфери ІТ, для перегляду освітніх програм. Це важливе питання: розвиток освіти, присутність ІТ в освіті і які саме зміни мають бути реалізованими. Без роботодавців, без стейхолдерів, які будуть долучені до освітніх програм і будуть самі їх продукувати, не буде розвитку освітньої галузі», – наголошує перший проректор УКД Михайло Косьмій.

Спікерами заходу стали спеціалісти зі світовим ім’ям, керівники ІТ-компаній та Івано-Франківських офісів: Тарас Кицмей, Роман Шеремета, Сергій Гнатчук, Наталія Мухітдінова, Володимир Якубовський, Іван Дячишин та Богдан Футерко.

На Форумі зібралися ІТвці, керівники ІТ-компаній та всі, хто мріє потрапити до цієї сфери.

«Ми вперше проводимо в Івано-Франківську ІТ Форум. Це подія для нашої спільноти. Учасниками стали працівники ІТ компаній, студенти, освітяни, а також представники бізнесу з Івано-Франківська, Харкова, Херсона, Кривого Рогу, Дніпра, Львова.

ІТ сфера – одна з небагатьох галузей економіки, яка ефективно працює під час війни і розвивається. Дуже важливо знати, що чекає на нас далі, ми хочемо отримати відповіді на питання, які у нас перспективи розвитку, які будуть тренди в майбутньому для того, аби маючи таку інформацію, краще підготуватися, розуміти, на чому ми стоїмо і які вектори руху нам потрібні. ІТ сфера за перше півріччя 2022 року, попри всі песимістичні прогнози, принесла 3,7 млрд. доларів надходжень до бюджету України. Хочеться, аби так було і в другому півріччі. Хочемо знати, що нас чекає після перемоги. Також під час Форуму ми багато говорили про освіту в ІТ, про те, як бізнесам ставати більш цифровими, як зростати спільнотам», – розповіла виконавча директорка Івано-Франківського ІТ Кластера Ірина Дарвай.26 Серпня 2022 p.
©http://briz.if.ua/