Кращі українські настолки 2022 року


Війна вплинула на всі аспекти життя українців. Звичайно, це також стосується культури та розваг. Через роки, у нас з'явиться багато фільмів, серіалів та книг, присвячених боротьбі за незалежність. Сьогодні ж, першими зреагували на ситуацію виробники настільних ігор.

У 2022 році вийшло вже кілька настолок, присвячених боротьбі з російською агресією. Вони смішні та забавно, чудово підходять для відпочинку в компанії друзів. І в той же час, не дозволяють забути про нашу реальність. Тому для відпочинку в компанії - обирайте одну з ігор, представлених нижче. А наодинці з собою, можете перевірити удачу та зіграти на гроші, використовуючи ПМ вхід.

 

Згаданка “Абетка Опору” від Dodo Soks

Цей львівський бренд прославився своїми смішними та патріотичними шкарпетками. А в 2022 році випустив першу настільну гру, присвячену боротьбі з російською агресією.

“Абетка Опору” містить 66 карток - по дві однакові картки на кожну літеру українського алфавіту. Гра проходить наступним чином:

  1. На початку гри всі картки розкладаються картинкою вниз.
  2. Після чого гравці по черзі можуть відкривати по дві картки за раз.
  3. Якщо вони виявилися однаковими - гравець забирає картки собі, якщо різними - перевертає їх назад.
  4. Виграє той, хто має найкращу пам'ять та збере більше всього карток.

Цікавості гри додає те, що всі картинки намальовані на теми, що стосуються українського опору. Джавелін, волонтери, ЗСУ, авіація, Бандера, ленд-ліз - ця гра розвеселить і дорослих, і дітей.

Мемологія: Паляниця

Актуальне видання популярної гри. “Мемологія: Паляниця” зібрала найпопулярніші воєнні меми прямо “з пилу, з жару”. Поєднуючи картинки та фрази, ви перевірите, хто в компанії найкраще знайомий з мемчиками. А може й винайдете власний!

Гра суворо 18+, адже далеко не всі воєнні мемчики можна показувати дітям. А ось в дорослій компанії ви чудово проведете час.

ЗСУ. Armed Forces of Ukraine

Ще одна новинка, вихід якої заплановано на жовтень. Це стратегія, заснована на реальних подіях. В ній можна власноруч потопити крейсер “Москва” чи відстояти рідне місто. Гра містить карти реальних бойових підрозділів та максимально занурює гравців у атмосферу визвольної боротьби за Україну. Більше того, карти містять історичні довідки, які дозволяють дізнатися про події війни більше. До 22-го вересня можна передзамовити гру зі знижкою та отримати ексклюзивний плакат. 25 Серпня 2022 p.
©http://briz.if.ua/