За матеріалами івано-франківського СБУ засуджено підприємців, які співпрацювали з окупантами


Директора та головного бухгалтера підприємства з тимчасово окупованого Донецька засуджено до 8 років ув’язнення за матеріальну та фінансову підтримку окупаційної адміністрації.

Завод, про який йдеться, перереєстрований за «законодавством» т. зв. «ДНР». Він постачає «установам» та незаконним збройним формуванням терористичної організації спецодяг і амуніцію.

Слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області встановили, що підприємство щороку сплачує до «бюджету» маріонеткового утворення близько 1 млн. грн. податків.Ці кошти йдуть на підтримання функціонування окупаційної влади та незаконних збройних формувань.

За фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України, директора та головного бухгалтера підприємства в порядку спеціального судочинства заочно засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Викриття протиправної діяльності проводили співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області. Обвинувачення в суді підтримувала Івано-Франківська обласна прокуратура. 27 Липня 2022 p.
©http://briz.if.ua/