У Калуші планують відкрити центр підтримки військовослужбовців та членів їхніх сімей


Сьогодні кожен українець вдячний нашим військовослужбовцям за щоденну мужність та героїзм, який вони проявляють у боротьбі за Україну. Тому представники державної влади, органів місцевого самоврядування та громадськості працюють для того, щоб надати необхідну підтримку воїнам.

Учора відбулася робоча зустріч народного депутата України Едуарда Прощука з керівництвом Калуської районної військової адміністрації, на якій обговорили питання відкриття районного консультативного центру підтримки військовослужбовців та членів їх сімей. У ньому військовослужбовці, добровольці, резервісти, а також члени їх сімей зможуть отримати соціальну, юридичну і консультаційну допомогу.

Центр підтримки співпрацюватиме з низкою місцевих установ, зокрема, з Калуським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, військовими формуваннями, правоохоронними органами, територіальним органом Пенсійного фонду України, центром вторинної правової допомоги, органами місцевого самоврядування та органами соціального захисту населення.

Фахівці Центру проводитимуть первинну консультацію, щоб визначити, як саме людині можна допомогти.6 Липня 2022 p.
©http://briz.if.ua/