Світлана Онищук ознайомилася із умовами проживання переселенців на Рогатинщині


В одному із соціальних закладів Рогатинщини сьогодні проживають понад два десятки внутрішньо переміщених людей. Для них створили комфортні умови перебування, забезпечили усіма необхідними речами, медикаментами, засобами гігієни.

Ознайомитися із умовами проживання людей завітали голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук та її заступниця Людмила Сірко.

Керівниця області поспілкувалася із переселенцями і передала їм продуктові набори від благодійників ГО «Хазард» і БФ «Підгір’я».

Одна із мешканок даного прихистку розповіла Світлані Онищук власну історію порятунку від російських окупантів. Жінка поділилася особистими переживаннями через перебування її чоловіка у полоні ворога.

«У розмовах із людьми, котрі прибули до нас із областей, де ведуться бойові дії, я завжди намагаюся дізнатися про їхні проблеми, щоб підтримати їх і допомогти, - зазначила очільниця Прикарпаття. - Кожна історія порятунку від російських окупантів, яку мені переповідають люди, сповнена болю, відчаю і, водночас, віри у нашу перемогу. Сьогодні ми усі мусимо бути єдиними, підтримувати один одного і допомагати нашим захисникам. Лише так ми переможемо».

Світлана Онищук зазначила, що з наступного тижня громади, в яких проживають ВПО, відвідуватимуть мобільні бригади фахівців, котрі за необхідності надаватимуть людям психологічну та юридичну допомоги.4 Липня 2022 p.
©http://briz.if.ua/