Оперативна інформація станом на 27 червня 2022 року:


Дякуємо Богу і Збройним силам України та всім, хто долучається до нашої перемоги! Ми є український тил. Потрібно робити все, щоб Івано-Франківськ був тим місцем прихистку, містом для життя.
На жаль, в суботу у місті мали два поховання – загинув прикарпатець Василь Гуцуляк та зовсім молодий воїн Сергій Серьогін. Вічна пам’ять! Високу ціну платить Україна за свою свободу. І наша громада зокрема. Тому там, де можна допомогти військовим коштами, аби вони лишалися живими та діяли більш ефективно – це треба робити постійно.

На жаль, в Україні почастішали обстріли, активні обстріли ідуть з Білорусі. Тому реагуймо на повітряні тривоги, на жаль, небезпека лишається високою. І робімо все, щоб підтримати наші Збройні сили.
В суботу та неділю в нашій громаді було багато заходів для збору коштів на військові потреби. Це благодійний забіг на міському озері, вже другий дитячий ярмарок у палаці Потоцьких, де збирали гроші для потреби ЗСУ. До речі, в ярмарку брали участь багато дітей наших військовослужбовців.

Також вчора в Івано-Франківську на стадіоні «РУХ» відбувся благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ "Разом до ПЕРЕМОГИ!". Турнір організували завдяки нашому військкомату та військово-цивільній адміністрації, у ньому взяли участь 4 команди. І завдяки об’єднанню зусиль було передано понад 30 машин новосформованому франківському стрілецькому батальйону.

Дякую всім за організацію цього турніру та участь у ньому!

Також вчора вітали наших дітей з випуском та нагородити медалістів. А їх цьогоріч - 128! Нагородив срібними та золотими медалями наших випускників. А також маємо почесну нагороду - "Учень року - 2022". Цьогоріч її отримала учениця 10 класу Ліцею №5 Діана Зазубик, яка є абсолютним рекордсменом серед учнів за кількістю перемог на міському та обласному етапах олімпіад. У нас дуже талановиті діти.
Також вручив 5 нагород "Вчитель року - 2022".

У Братківцях завершився розіграш Кубка міського голови на підтримку ЗСУ. Дякую всім командам за участь та за збір коштів на потреби Збройних сил України.
А ще нарешті зареєстрували Храм Різдва Христового, що на Довженка, як храм Православної Церкви України! Але боротьба тільки розпочинається. Тож громада повинна об’єднатися, щоб допомогти МП перейти до Православної Церкви України. Треба згуртуватися і прийти на першу Службу Божу.

Нагадаю про певні зміни в дорожньому русі у місті:

- На вулиці Довженка розпочали роботи по зміні схеми організації дорожнього руху, тож вважайте на знаки.

- А також перекрита Надрічна – вимушений крок для заміни газопроводу середнього тиску.

Загалом, проводимо поточні ремонти, доробляємо об’єкти, які були розпочаті і незавершені через війну. Але грошей в державі немає і ми це відчуваємо. Державне казначейство постійно блокує перерахунки, можуть бути затримки навіть із заробітними платами та матеріальними допомогами. Тому з розумінням поставтеся до цього – триває війна.

Знову нагадаю: реагуйте на тривоги. Ворог хоче посіяти паніку, деморалізувати. Будьте уважними, не нехтуйте сиренами і допомагайте ЗСУ. Бо саме від тих, хто захищає Україну на передовій, залежить те, якою буде наша Україна.
Все буде добре. Слава Україні!27 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/