Друкувати МІСЦЕВІ НОВИНИ Оперативна інформація станом на 24 червня 2022 року:


Міський голова Руслан Марцінків в черговому ефірі розповів про головні події за останні дні.

"Вітаю! Дякуємо Збройним силам України та всім, хто долучається до нашої перемоги! Ми є український тил. Потрібно все робити, щоб Івано-Франківськ був тим місцем прихистку, містом для життя.
Ви знаєте, що в місті перекрили вулицю Надрічну. Там зробили об’їзд. Прошу вибачення за певні незручності. Вірю, що буде наша перемога і ми добудуємо міст. В цьому напрямку ми рухаємось. На жаль, не такими темпами, як би хотілось, але розуміємо, що в країні війна.

Також триває підготовча робота до відкриття тролейбусної лінії, яка з’єднає райони БАМ і Пасічну. нагадую, що фінансується вона за грантові кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Сподіваємось, що все буде вчасно зроблено. Запуск цього тролейбусного маршруту дозволить нам перенаправити комунальні автобуси на більш завантажені маршрути. Також дякуємо чеському місту Їглава, яке прийняло рішення подарувати Івано-Франківську шість бувших у вжитку тролейбусів.

Також дякую мерії міста Варшави, яка дарує нам вишку для ремонту контактної мережі. Таким чином через наших партнерів міст-побратимів ми маємо змогу збільшити кількість комунального транспорту.
Намагаємось проводити поточні ремонти. Доробляти об’єкти, які були розпочаті і незавершені через війну. Їх є близько двох десятків. Намагаємось знаходити компромісні рішення по кожному. Так вчора вдалось заасфальтувати вулицю Національної Гвардії до 12 школи. Також на фінішній прямій ремонт двору по вулиці Сухомлинського. Муніципальна дорожня служба заасфальтувала тротуар на вулиці Мазепи. Основні завдання - щоб дороги були проїзними. Ми не можемо проводити капітальний ремонт, але робимо все, щоб була розмітка, мінімальні знаки для того, щоб водії могли зручно їздити містом. Також шукаємо варіанти, як закрити питання з розкопкою біля площі Міцкевича на вулиці Крушельницької.
Не забуваємо волонтерити, допомагаємо. Завдяки нашим міжнародним партнерам майже щодня надсилаємо допомогу. А ще ми підписали угоду зі Спілкою волонтерів. Запровадимо послугу: «Посилка до наших військових». Пакунок можна буде адресно відправити до отримувача. Дякую Ігорю Лукиніву за роботу. Детальніше згодом розповім у себе на сторінці

Зараз розпочала роботу комісія, яка буде визначати підготовку шкіл до початку навчального процесу. Надіємось, що цей навчальний рік буде в офлайн режимі.

На завершення – не забуваймо про те, що зараз літо. Діти повинні займатись різними видами спорту. Баскетбол, волейбол, футбол, різні майстер-класи при клубах за місцем проживання, а також STEM-освіта. Про все це є інформація на моєму сайті та у соцмережах. А також дітей військовослужбовців, які загинули, відправляємо на оздоровлення до міст-партнерів Івано-Франківська. Перша делегація виїжджає наступного тижня. Буду про це інформувати. Дякую нашим партнерам, які нам допомагають, особливо в цей непростий час.
Все буде добре. Ми переможемо. Слава Україні!"24 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/