На Тлумаччині провели ігрові активності «Мобільна команда»


Сьогодні, 24 червня, управлінням спорту та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з міжнародною швейцарською гуманітарною організацією Terre des Hommes та комунальною установою "Інклюзивно-ресурсний центр" Тлумацької міської ради провели ігрові активності під назвою «Мобільна команда».

Це заняття з психосоціальної підтримки, яке спрямоване на формування інклюзивного середовища за методологією «Рух. Ігри. Спорт». Вона рекомендує частіше грати у рухливі ігри та естафети, виконувати фізичні вправи, проводити спортивні свята, які сприяють створенню гарного настрою і зміцненню загального здоров'я.

У грі формуються багато вольових якостей: самостійності, наполегливості, витримки, волі до перемоги, дає можливість проявити творчу активність, спрямувати зусилля для досягнення мети, привчає до злагоджених дій, відповідальності перед її учасниками. А позитивні емоції можуть спонукати учасників до високого ступеня активності і до творчого підходу у розв'язанні тих чи інших ігрових завдань.

«Необхідно, щоб з раннього дитинства кожна особистість була переконана у необхідності збереження і зміцнення власного здоров'я, ведення здорового способу життя, прагнула доброго фізичного стану»,- зазначив начальник управління спорту та молодіжної політики облдержадміністрації.

У заході брали участь внутрішньо переміщені діти, які вимушено залишили свої домівки через повномасштабне російське вторгнення і переїхали до Тлумацької громади, та діти з особливими освітніми потребами. 24 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/