Шановні державні службовці Прикарпаття!


Щиросердечно вітаю Вас зі професійним святом – Днем державної служби!

Обравши професію державного службовця, Ви стали на нелегкий шлях – відповідальності за добробут людей і майбутнє нашого краю і держави загалом. Адже саме від Ваших виважених і професійних рішень, нових підходів та відповідальності залежить соціально-економічний та культурний розвиток Івано-Франківщини.

Сердечно бажаю всім здоров’я, любові, благополуччя, а також успіхів у Вашій професійній діяльності.

Нехай Ваші вчинки будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру прикарпатців! Особлива роль випала на держслужбовців і в час воєнного стану. Чимало із них перебувають у рядах територіальної оборони та на передових рубежах, де сьогодні вирішується доля України, тим самим наближаючи світлий День Перемоги.

Серед державних службовців сьогодні й чимало волонтерів. Вони також зранку до ночі працюють у складських приміщеннях, куди звідусіль прибуває гуманітарна допомога, якою забезпечують внутрішньо переміщених людей на Прикарпатті, а також потребуючих у зоні бойових дій. Щирі слова вдячності сьогодні адресую ветеранам державної служби.

Саме вони є прикладом високого професіоналізму, відповідальності. Вони виховали не одне покоління держслужбовців, які гідно наслідують принципи державної служби.

Сердечно бажаю Вам Божого благословення, миру, добра, фінансового достатку Вам та Вашим родинам! Разом – до Перемоги!

З повагою

Голова обласної державної адміністрації -

начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук 23 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/