Людмила Сірко: Створення необхідних умов для внутрішньо переміщених людей, зокрема, для осіб з інвалідністю, - пріоритет для обласної влади


Сьогодні відбулася зустріч заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко із Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою, представником Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в області Миколою Макаром та з представниками міжнародних благодійних організацій: старшим офіцером з питань захисту УВКБ ООН – UNHCR Еріком Жервієром, представником благодійної організації «Благодійний фонд «Рокада», який є виконавчим партнером Агентства ООН та Міжнародного фонду охорони здоров’я і навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA foundation.

«Ми відкриті до співпраці з громадськими організаціями та з міжнародними партнерами для вирішення проблемних питань внутрішньо переміщених людей, підкреслила Людмила Сірко. - Наразі пріоритетом для нас є створення необхідних умов для внутрішньо переміщених осіб, зокрема, для людей з інвалідністю. Тому ми спільно вивчаємо питання створення центру спинальної травми на базі Галицької лікарні, де зможуть обслуговуватися не тільки внутрішньо переміщені люди, але й військовослужбовці, які потребуватимуть реабілітації після поранення. Також працюємо над покращенням житлових умов та створенням додаткових місць у спеціалізованих закладах соціальної сфери».

Підсумовуючи зустріч, заступниця голови ОДА наголосила, що у співпраці із громадськими організаціями та завдяки взаємопідтримці будуть, забезпечені усі потреби ВПО.17 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/