Рятувальники надали допомогу туристу в горах.


12 червняо 02:35до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області від чергового Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в області поступило повідомлення про те, що житель міста Чернігів,вирушив до лісового масиву неподалік села Бистриця Надвірнянського району, через підйом рівня води в р. Бистриця-Надвірнянська не може перейти річку щоб повернутись до тимчасового місця проживання.  

О 06:00особу проведено по обхідному маршруту через місток на відстані 200 м. від туриста для безпечного переходу через річку. Стан здоров’я в нормі.

Таких ситуації можна уникнути, як що прислухатись до порад рятувальників та чітко їх виконувати. Головне управління ДСНС в області  неодноразово на своїх соціальних сторінках, інформаційних листівках звертається до любителів подорожі в гірську місцевість бути вкрай уважними особливо в період затяжних дощів.Такі періоди є характерними для всього літнього періоду. Струмки та потоки розбухають так, що переступивши до дощу непомітний гірський потічок на маршруті, Ви, повертаючись назад під час чи після дощу, зустрінете гірський шалений потік з гуркотом каміння і брудною неприємною коричневою водною масою. Переправитись через нього не завжди можливо.

Як що погода  у наступні декілька днів погана від походу слід відмовитись. Гори помилок не пробачають особливо новачкам.

Також не варто забувати, що на території України триває комендантська година,  в такий період варто утримуватись від різного роду подорожей.12 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/