Плануєте перехід на індивідуальне опалення? - «Івано-Франківськгаз» допоможе зробити це швидко та якісно!


Відповіді на усі питання дають працівники «Івано-Франківськгазу» на зустрічах з мешканцями будинків. Для зручності споживачів, такі зустрічі відбуваються на їх прибудинковій території у позаробочий час. Фахівці управлінь з обслуговування клієнтів та капітального будівництва газорозподільної компанії розповідають покроково про усю процедуру переходу на індивідуальне газове опалення: починаючи від заміни фасадного газопроводу, встановлення газового обладнання та радіаторів до пуску газу.

Особливий акцент зробили на можливості скористатись цьогоріч запущеною газорозподільною компанією послугою «Індивідуальне опалення під ключ», яка допоможе зекономити час та провести всі роботи у найкоротші терміни. Обравши дану послугу споживачу не потрібно турбуватися про пошук газового обладнання, підбирати радіатори відповідно до площі помешкання, шукати фахового майстра для їх монтажу та паралельно оформляти усю необхідну документацію в газорозподільній компанії.

Увесь комплекс робіт здійснює «Івано-Франківськгаз». Споживачам також розповіли про увесь спектр газового обладнання, яке можна придбати в «Івано-Франківськгазі».

Зокрема, акцентували на лінійці газових котлів власного імпорту – моделях 104.ua Model T 24 kW, Baymak BYM-SE 24 Fi та DemirDokum Demrad Atron H-24. Всі вони є сертифікованими та відповідають вимогам енергоефективності.

Такі зустрічі уже відбулися з мешканцями будинків на вулицях Бандери, 10а, Пасічна,18 Національної Гвардії, 19, Слави Стецько, 7, С.Бандери, 62, Хоткевича, 52 корпус 4. В червні такі зустрічі відбуватимуться й з мешканцями інших будинків.9 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/