Світлана Онищук: Спільно з благодійниками працюємо, щоб допомога потребуючим надходила адресно


На цьому сьогодні під час зустрічі із керівницею Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» Галиною Поляковою наголосила голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області зазначила, що всі зусилля обласної влади спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб, адже чимало з них втратили через війну житло, роботу, опинилися на межі бідності. Тому дуже важливо підтримати таких людей, надати їм усю необхідну гуманітарну допомогу.

«Ми намагаємося охопити підтримкою кожного, хто цього потребує. Особлива наша увага надається літнім людям, діткам, а також особам із інвалідністю, - розповіла під час зустрічі очільниця Прикарпаття. – Для нас дуже важливо, щоб допомога потребуючим надходила адресно, тому ми постійно підтримуємо зв’язки з територіальними громадами, де проживають внутрішньо переміщені особи, а також співпрацюємо із міжнародними благодійними організаціями та фондами, щоб забезпечити людей продуктовими наборами і засобами гігієни».

Своєю чергою Галина Полякова зазначила, що її організація у партнерстві із HelpAge у кількох областях України реалізовує проєкт щодо підтримки літніх людей. За сприяння донатів їм вдалося зібрати 9000 продуктових наборів для людей похилого віку серед числа внутрішньо переміщених осіб. Вага кожного такого набору, який включає крупи, олію, консерви, складає 30 кілограм. Розрахований він для однієї людини на два місяці. Наразі волонтери організації опрацьовують логістику доставки продуктових наборів та засобів гігієни людям, котрі проживають у громадах Прикарпаття, щоб підтримати їх у цей важкий час.7 Червня 2022 p.
©http://briz.if.ua/