АТ «Прикарпаттяобленерго» сприятиме розвитку бізнесу на Прикарпатті


Підприємство «АТ «Прикарпаттяобленерго» готове допомогти розвитку бізнесу на Івано-Франківщині.

Про це повідомляє Голова Правління «АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен.

Як зазначається, компанія готова надавати консультації з питань приєднання, зокрема, про збільшення потужностей на вже існуючих виробничих приміщеннях, чи сприяти у пошуках приміщень з вільними потужностями.  Фахівці при потребі виїдуть на місце, оглянуть приміщення чи територію, нададуть раціональні пропозиції, щоб якнайшвидше об’єкт був підключений, а бізнес запрацював.

Енергетики також готові ділитися інформацією про вільні земельні ділянки, ангари, склади, виробничі майданчики та офіси, організовувати комунікації з вже існуючими своїми партнерами і цим самим сприяти швидкому запуску бізнесу на новому місці.

«Ми, як одне з найбільших підприємств області, найбільший платник податків дуже добре розуміємо, що зараз дуже важливо, щоб бізнес в Україні продовжував свою роботу, - розмірковує Олександр Бубен. Адже це і виплата зарплат, і сплата податків, виготовлення необхідних для життя товарів. Економіка має працювати і забезпечувати країну ресурсами для протистояння окупанту».

Для оперативного налагодження контактів з представниками бізнесу, які зацікавлені у розміщенні виробництв на території області чи міста Івано-Франківська у компанії розробили заявку, яка допоможе у налагодженні контактів, зокрема,  швидко зорієнтуватися у потребі майбутніх замовників послуг, проблемних питаннях, побажаннях клієнта. Для заповнення заявки можна скористатися посиланням на Google форму, у цьому випадку ваша заявка автоматично потрапить на розгляд фахівцю компанії. Також можна  зайти на сайт компанії www.oe.if.ua у розділ «Приєднання» на стартовій сторінці компанії. У цьому випадку заповнену заявку потрібно відправити на електронну пошту фахівцю компанії  - relocation@oe.if.ua

Питання на уточнення чи консультацію можна отримати за номерами телефонів – (050) 379 11 44; (0342) 59 43 96.6 Квітня 2022 p.
©http://briz.if.ua/