В Івано-Франківську збиратимуть кошти на лікування важкохворої дитини


Провести час з користю для себе та зробити добру справу – допомогти хворій дитині мають змогу усі охочі, які візьмуть участь в інформаційно-мотиваційному заході «Чужих дітей не буває», що відбудеться цієї суботи у місті Івано-Франківську.

Захід організовано громадською організацією «Жінки Прикарпаття за здорове майбутнє дітей» з метою зібрати необхідні кошти на лікування маленької Улянки Гірук з Волині.

Як повідомила одна з організаторок заходу Інна Новарчук, лікарі поставили дівчинці смертельний діагноз – СМА 1 типу. Врятувати дитину може укол, який коштує 2 300 000 доларів США. Саме тому усі кошти, зібрані з відвідувачів заходу буде спрямовано на порятунок дівчинки.

Власне, крім можливості допомогти лікуванню дитини кожен, хто візьме участь у заході (а організатори розраховують переважно на жіночу аудиторію) візьме щось корисне для себе. Адже серед спікерів – педіатр-нефролог Марія Шипіт, психолог Софія Фіцак, акушер-гінеколог Ірина Купчак, стиліст Ірина Корнутич, які приготували для відвідувачок чимало цікавих розповідей, які стосуються догляду за жіночим та дитячим здоров’ям, питання краси та привабливості, впевненості в собі тощо.

«Ми запросили жінок, спеціалістів, лікарів. Вони будуть піднімати різні актуальні теми про жіноче здоров’я. Також ми запросили стилістку, яка розповідатиме про тренди цього року – 2022-го, порадить жінкам, як, на приклад, краще влаштувати свій гардероб», - розповідає Інна Новарчук.

Буде на заході також свій таємний гість. Організаторка привідкрила завісу таємниці й натякнула, що це буде відомий співак з Прикарпаття. Ім’я його з відомих причин не назвала.

Крім того, організатори планують влаштувати благодійну лотерею. Усі кошти, зібрані від лотереї та від відвідування заходу підуть на лікування Улянки Гірук.

«Кошти для Улянки збирають вже люди з усієї України. - зазначає організаторка, - Такий захід вже відбувся у Луцьку, 11 лютого аналогічне зібрання відбулося у Львові ну і ми також вирішили долучитись».

Захід відбудеться 19 лютого о 15.00 годині в приміщенні клубу "Ельдорадо", що по вулиці Івасюка, 60 в Івано-Франківську.16 Лютого 2022 p.
©http://briz.if.ua/