Класифікація та особливості виготовлення пакувальних матеріалів з гофрокартону


Робота будь-якої транспортної компанії пов'язана з упаковкою і захистом вантажів. Це пов'язано з тим, що організація страхує вантаж від його пошкодження, тому буде змушена повернути грошові кошти в разі загублення або псування посилки. Саме тому працівники пошти воліють використовувати надійні способи упаковки продукції і посилок. Серед них варто виділити гофрокартон.

Процес виготовлення гофрокартону

Переважно використовують трьох або п'ятишарові листи, з яких виготовляють коробки. Це можуть бути звичайні ящики, або коробки з пазами, які фіксуються всередині порожнини, яка створюється при виготовленні упаковки. Основна перевага такої конструкції в тому, що в ній можна перевозити товари маленького розміру і висоти, які відрізняються великою шириною. Високі коробки займають багато місця, підвищуючи вартість транспортних послуг. Саме для пласких, об'ємних товарів призначені коробки з пазами, які вдасться знайти на сайті https://evopack.com.ua/gofrotara-dlya-poshtovyh-vidpravlen/, що пропонує широкий асортимент виробів з гофрокартону.

Матеріал виробляють переважно з вторинної сировини і макулатури. В ході виготовлення, здійснюється розмочування та подрібнення сировини, змішування її з клейовим складом, і подача “фаршу” на спеціальне вали. Саме вони і надають полотну гофрованої структури. Далі на цих пристроях здійснюється кріплення тонкого пласта до основи вершин гофрокартону. Існує гофра з А-подібними, В-подібними та С-подібними ребрами. Найменшою стійкістю відрізняються вироби з А-подібними ребрами жорсткості. Вони в основному використовуються для упаковки некрихких матеріалів та одягу.

Різновиди пакувальних матеріалів з гофрокартону

Існує кілька різновидів картонних коробок для упаковки посилок:

·         З чотирма клапанами. Це найпоширеніші ящики, які склеюються з обох сторін із застосуванням скотчу.

·         З кришкою. В такому випадку коробка представлена двома частинами: днищем та кришкою. В основному використовуються для транспортування об'ємних товарів невеликої висоти.

·         Самозбірна. Це вже готовий варіант, який не потребує використання клею або скотчу. Для використання такої упаковки досить вкласти посилку всередину, і вставити пази в спеціально створені отвори. Завдяки цьому здійснюється фіксація, і річ, яка знаходиться всередині, не випаде з посилки.

·         “Торбинка”. Самозбірна конструкція з картону, яка виготовлена у форматі сумки.

·         “Скринька”. Виготовляється у форматі скриньки з відкидною кришкою.

·         “Літак”. Має подвійні стінки і відкидну кришку з клапаном і «вушками», за допомогою яких можна багаторазово відкривати і закривати коробку.

Найбільш дешевий варіант - це чотирьохклапанні ящики, які відрізняються універсальністю.



11 Лютого 2022 p.
©http://briz.if.ua/