Поліція Івано-Франківщини інформує громадян про карантинні обмеження, які передбачає уведення «червоної» зони


Через різке зростання кількості захворювань на COVID-19 з 24 січня 2022 року в регіоні встановлено «червоний» рівень епіднебезпеки. Це рішення було прийнято під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 січня. 

Про це повідомляє пресслужба поліції в Івано-Франківській області.

«Червоний» рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. Так, забороняється: робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос, робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо, робота закладів освіти, крім дитячих садків і початкових класів шкіл, робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів, проведення масових заходів, крім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів, робота закладів культури, крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат або чинний негативний результат тестування на COVID-19 (ПЛР або тест на антиген), або сертифікат про одужання від коронавірусної хвороби.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

Також нагадуємо, що для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно використовувати один із вказаних вище COVID-документів.

Інформуємо, що дотримання карантинних вимог перевірятимуть 40 мобільних нарядів, а також групи реагування патрульної поліції та поліцейські офіцери громади. Насамперед правоохоронці проводять профілактичну, роз’яснювальну роботу щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції, проте на порушників карантину поліцейські будуть виносити постанови, або ж складатимуть протоколи.

Поліцейські наголошують громадянам на необхідності дотримання чинного законодавства та карантинних обмежень. Повний перелік заборон за посиланням: https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody

Поліція Івано-Франківщини закликає громадян бути свідомими та відповідально поставитися до виконання діючих протиепідемічних заходів.

 24 Січня 2022 p.
©http://briz.if.ua/