У ЦНАПІ планують запровадити нову послугу: «Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання "Мати-героїня"


Департамент молодіжної політики та спорту ініціював запровадження нової адміністративної послуги: "Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання "Мати-героїня".

Про це повідомляє пресслужба Департаменту.

Рішенням виконавчого комітету від 05.01.2022 року №3 "Про адміністративні послуги" зазначену послугу затверджено та внесено до переліку адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Івано-Франківської міської ради в Департаменті адміністративних послуг.

«Запровадження послуги спростить процес подачі документів матерям, які мешкають у віддалених старостинських округах, адже тепер не потрібно буде їхати до обласного центру, а достатньо буде звернутися в територіальний підрозділ ЦНАПу у тому населеному пункті, де мешкає сама заявниця.»,- зазначають у пресслужбі Департаменту .

Отримати почесне звання України "Мати-героїня" може будь-яка жінка, яка народила та виховала до 8-річного віку 5-ро та більше дітей.

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

1. Заява матері.

2. Копія паспорта матері (при наявності паспорта нового взірця в формі ID-картки додатково подається довідка з єдиного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання)  (4 примірники).

3. Копії свідоцтв про народження дітей (4 примірники).

4. Копія свідоцтва про смерть у разі смерті дитини (4 примірники).

5. Характеристика матері (з місця роботи/місцевих органів виконавчої влади) (оригінал і 3 копії).

6. Копії документів про освіту кожного з дітей (атестат, диплом) (4 примірники).

7. Характеристики дітей з навчального закладу, якщо дитина навчається або з місця роботи, якщо працює (щодо кожної дитини окремо) (оригінал і 3 копії).

8. Копії свідоцтв про шлюб, або зміну прізвища, імені (у разі одруження/розлучення) (4 примірники).

9. Документ, виданий органом внутрішніх справ, про наявність чи відсутність відомостей стосовно дітей, які перебувають на обліку правопорушників, що не досягли 18 років, у тому числі звільнених із спеціальних виховних установ (оригінал і 3 копії).

10. Довідка про наявність або відсутність судимості матері, яку представляють до нагородження та кожного з дітей, яким виповнилося 14 років (оригінал і 3 копії).

11. Копії грамот, дипломів, подяк, свідоцтв, листів (за наявності) для визначення внеску жінки у розвиток творчих здібностей дітей, формування у них високих духовних і моральних якостей (4 примірники).13 Січня 2022 p.
©http://briz.if.ua/