В Івано-Франківську стався конфлікт з різаниною. Троє у лікарні


У новорічну ніч в Іванно-Франківську біля нічного клубу «Ельдорадо» стався  конфлікт між групою чоловіків, що призвело до між групою осіб, де один із фігурантів дістав ніж і наніс трьом чоловікам поранення. Внаслідок інциденту тілесні ушкодження отримали двоє мешканців Івано-Франківська – 22 та 24 років, а також 19-річний житель Галича.

Про це повідомляє Галка.

У ході досудового розслідування слідчі з’ясували, що до злочину причетні 19-та 20-річний франківці. Останній підозрюваний витягнув ніж та завдав удари. Місцеперебування третього підозрюваного встановлюють поліціянти.

Слідчі повідомили про підозру 20-річному франківцю за вчинення злочину, передбачено ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження – три кримінальні провадження на розгляді) та ч. 4 ст. 296 (Хуліганство, вчинене із застосуванням холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України. Його 19-річному товаришу – за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство, вчинена групою осіб) Кримінального кодексу України.6 Січня 2022 p.
©http://briz.if.ua/