У Івано-Франківську з нагоди новорічно-різдвяних свят відбудеться 144 культурно-розважальних заходи


В Івано-Франківську та селах Івано-Франківської ТГ проведуть цілу низку святкових заходів, присвячених Новому Року та Різдву Христовому.

Заклади культури проведуть 144 заходи, з них 59 у селах і 56 у бібліотеках. Зокрема, 31 грудня о 23.00 год. на Вічевому майдані розпочнеться онлайн-програма «Новорічна ніч 2022».

Про це повідомляє заступниця міького голови Івано-Франківська Вікторія Дротянко.

8 січня та 16 січня о 16.00 на Вічевому майдані пройдуть святкові концерти в рамках фестивалю «Різдво у Франківську» та майстер-класи.

9 січня о 12.00 в храмі Царя Христа розпочнеться Архієрейська Божественна Літургія та урочисте відкриття ХІІІ міжнародного різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях», о 14.30 – різдвяна хода учасників фестивалю, а о 16.00 на Вічевому майдані – концерт Державного академічного Волинського народного хору. Триватиме «Коляда на Майзлях» до 14 грудня.

14 січня о 16.00 на Вічевому майдані відбудеться розважальна програма «Від Василя до Василя» та парад Маланок. Завершиться дійство виступом Тараса Чубая.

19 січня о 16.00 на Вічевому майдані пройде розколяда.

Не менш цікаві заходи відбудуться під егідою департаменту освіти. Наразі вже розгорнутий фестиваль «Сад зимових культур». У закладах позашкільної освіти, а також на Вічевому майдані тривають навчальні майстер-класи із виготовлення новорічно-різдвяних сувенірів. Також тут пройдуть і святкові програми. А 10 – 12 січня у центральній частині міста пройде фестиваль колядницьких гуртів «Автентична коляда».28 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/