На Верховинщиині відкрили сучасну амбулаторію


У селі Голови Верховинського району відкрили сучасну амбулаторію.

Новозбудована амбулаторія дозволить створити належні умови для медичного обслуговування жителів прикарпатських населених пунктів. Цьому сприяє медична реформа, відповідні державні програми, а також співпраця всіх гілок виконавчої влади та місцевого самоврядування. Відкриття амбулаторій загальної практики сімейної медицини – яскравий приклад того, як спільно можна робити корисні справи на благо людей.

Про це повідомляє голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.

Реалізувати цей інфраструктурний проєкт вдалося за підтримки Президента України Володимира Зеленського у рамках програм «Велике будівництво» та «Доступна медицина».

У приміщенні медичної установи облаштована реєстратура, кабінети лікарів, кабінет щеплення, процедурна/перев’язочна, кімната здоров’я, два холи, стерилізаційна, маніпуляційна/оглядова, сестринська та інші господарські приміщення. Амбулаторія забезпечена необхідним обладнанням та пристосована до потреб маломобільних груп населення.

Заклад укомплектовано необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, меблями, медичною апаратурою, комп’ютерною технікою та всім необхідним для роботи сімейного лікаря. 

Вартість цього проєкту відповідно до проєктно-кошторисної документації складає 9015,531 тис. гривень.28 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/