У Калуській ТГ оцифрували пам’ятки архітектури


У Калуській територіальній громаді вирішили оцифрувати архітектурну спадщину. Поряд з усіма найважливішими визначними пам’ятками міста встановлюють інформаційні панелі з QR-кодом, що дозволить гостям міста і мешканцям отримати доступ, через смартфон або планшет, до опису тієї чи іншої пам’ятки архітектури.

 Про це повідомляє  «Калуш ФМ».

Як повідомив головний  спеціаліст з розвитку туризму управління економічного розвитку Віктор Павлів, цього року коштом бюджету профінансували виготовлення та встановлення дев’яти табличок із QR-кодами: на пам’ятнику Тарасові Шевченку, пам’ятнику розстріляним учням Калуської торгівельної школи, на приміщеннях Калуського ліцею № 1, Концертної зали, Меморіального музею «Калуська в’язниця», Народного дому в Калуші, офісі дзвоноливарні братів Фельчинських, на брамах костелу Св. Валентина та церкви Святого Архистратига Михаїла.

«У цьому QR-коді зашифрована вся інформація про ту чи іншу будівлю, на якій буде висіти. З їх допомогою можна буде більш детально дізнатися про пам’ятки архітектури, які є у Калуші, а у перспективі – організовувати різноманітні квести та розробляти туристичні маршрути історичними місцями нашого міста», – розповідає Віктор Павлів.

Таблички розроблені двох розмірів. Для будівель – А-4 формату з логотипом Калуша і написом – Історична спадщина міста та QR-кодом, а на пам’ятники і стели, оскільки вони менші за розміром, встановлюють лише QR-код. Наступного року встановлення QR-кодів на пам’ятках архітектури Калуської громади продовжать, додає Віктор Павлів, адже подібні ініціативи допомагають людям краще вивчати те місто, в якому вони живуть. А також істотно полегшують життя туристам, які отримують цікаву інформацію про міські пам’ятки.



24 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/