Мер Івано-Франківська проінспектував у школах міста ремонти


Ліцей №12 (вулиця Національної Гвардії, 13), Ліцей №7 (вулиця Михайла Грушевського, 16) та Дитячо-юнацька спортивна школа в Івано-Франківську (Богдана Лепкого, 19Б) опинилися під прицілом освітньої інспекції. Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків разом із заступницею Вікторією Дротянко та керівником міського Департаменту освіти та науки завітали до шкіл подивитися на обновки.

Про це повідомляє пресслужба міського голови Руслана Марцінківа.

– У Ліцеї №12 завершується ремонт системи опалення, дітки повертаються до школи з 17 січня. Ремонт дуже швидко зробили і школа буде забезпечена якісною системою опалення. – розповідає міський очільник.

Директор Ліцею №12 Андрій Череп зауважує, що наразі ремонтні роботи з заміни опалення – на завершальному етапі.

– До кінця місяця всі корпуси великої школи будуть запущені.

Після 12 школи відвідали Ліцей №7. Зустрічає директорка Оксана Румак. Тішиться, що цього року школа виграла проект на новий дитячий майданчик через Бюджет участі.

– Лишилося тільки весною зробити покриття. – коментує вона.

Завершили освітню інспекцію на СДЮСШОР №1. Руслан Марцінків розповів, що за державний бюджет і за співфінансуванням міста тут ремонтуються ями для заняття гімнастикою. Ще раніше за Бюджетом участі – зробили дорогу. Директорка Івано-Франківської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №1 зі спортивної гімнастики Людмила Голіневич детальніше розповідає про ці зміни:

– Цього року вдалося зробити два ремонти поролонової ями, благоустрій території, озвучення залу. Це проблеми, вирішити які було вкрай необхідно для повноцінної роботи нашої школи. Ми раді, що наші діти зможуть безпечно та комфортно тренуватися й опановувати великі складні елементи.

Заступниця міського голови у царині освіти Вікторія Дротянко наголосила, що цього року 21 освітній проект став переможцем Бюджету участі. Це 4 великі проекти і 17 маленьких, завдяки яким багато шкіл оновили умови існування своїх закладів.

– Також цього року ми впровадили Шкільний бюджет участі, коли проекти вигадують самі учні та вболівають за їх реалізацію. Шкільний бюджет участі, як і Бюджет участі Івано-Франківська – це важливі програми, завдяки яким учні та мешканці самі перерозподіляють кошти, які заробило місто. – ділиться п.Вікторія.23 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/