В Івано-Франківська будівля Департаменту містобудування та архітектури отримала енергетичний сертифікат


Енергетичний сертифікат для будівлі Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міськради Отримали сьогодні від фахівців Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Про це повідомила заступниця міського голови Івано-Франківська Вікторія Сусаніна.

Саме тут розробили пристрої, які зчитують інформацію про енерговитрати в окремих приміщеннях. Пристрої франківських винахідників нині використовують і університети-побратими в Словаччині, Румунії та Угорщині. Все це відбувається в рамках спільного дворічного проєкту щодо енергоефективності будівель між університетами чотирьох країн – «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів».

Також розроблена система енергетичного менеджменту, опрацьовані моделі документів енергоефективності для бюджетних установ, запущені в роботу пілотну систему моніторингу енергоресурсів.

«Приємно, що сертифікат для будівлі Департамент містобудування та архітектури ІФ став чи не першою «ластівкою» серед бюджетних установ в Івано-Франківську!

Додам, що такі сертифікати є в рамках вимог ЗУ "Про енергетичну ефективність будівель": https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2118-19», - зазначила чиновниця.

 21 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/