Як прикарпатські лісівники допомагали Миколаю


У лісівників вже склалася давня традиція вітати у передноворічні свята своїх маленьких підопічних. Подарунки отримують вихованці шкільних лісництв, дітвора із соціальних та реабілітаційних центрів, навіть одинокі літні люди не залишаються без уваги лісівників. Кожен отримує подарунок, увагу, пораду і підтримку.

 Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Справжнє свято для юних природолюбів Сопівського ліцею організували лісівники Коломийського ліцею. Солодкі подарунки, відзнаки і чудове свято отримали активні учасники шкільного лісництва. Щороку діти досягають нових висот – працюють і перемагають у конкурсах наукових робіт, піклуються про довкілля свого краю, дбають про збереження зелених насаджень, на рівні з лісівниками працюють у лісі.

 Не оминув Чудотворець цьогоріч й Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Фахівці Галицького НПП створили для дітей справжню зимову казку. Квест у пошуках подарунків, вибір новорічної красуні, валяння у снігових заметах, танці, смакування з Бабою Ягою гарячим карпатським чаєм і солодощами створили мегапозитивний настрій.

 «Солодкі презенти – це своєрідний прояв турботи та уваги родинам працівників. Хай вони подарують дітям радість і позитивні емоції», – зауважив Андрій Максим’юк.

Не залишилися без подарунків учасники конкурсу дитячого малюнка в рамках акції «Створюємо ліси разом». Лісівники Івано-Франківського лісгоспу визначили найкращих і вручили дітям цінні призи та солодощі.

Для дітей співробітників Надвірнянського лісгоспу адміністрація підприємства організувала святкову програму та майстер-клас з розпису імбирних пряників. Під веселу музику, у рухливих танцях малечу розважав Білий Ведмідь. Голод і спрагу діти вгамовували за солодким столом.

«Найочікуваніше свято для дітей – це свято Миколая. До нього вони готуються заздалегідь: намагаються покращити свою поведінку, стають чемнішими, ретельно обдумують бажання щодо подарунків і старанно пишуть листи. Завдання дорослих – створити для дітей трішки дива на землі, – розповідає Василь Павлюк, директор Надвірнянського лісгоспу.

 20 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/