В Івано-Франківському та Коломийському районах стабільний ріст захворюваності на COVID-19


Про це сьогодні йшлося під час щотижневої наради в облдержадміністрації під головуванням голови ОДА Світлани Онищук,  за участі заступника генерального директора ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ»  з питань дослідження біологічних факторів  Тетяни Джус.

Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Зазначається,  що протягом 48 тижня спостерігається спад захворюваності, зниження становить 13, 6%. Так,  від початку пандемії в Івано-Франківській області  підтверджено 122746 випадків захворювання на COVID-19, з них 84 за минулу добу. Протягом доби найбільше випадків зареєстровано в Івано-Франківському та Коломийському районах. За весь період пандемії найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Івано-Франківському та Коломийському районах.  Позитивних результатів серед дітей до 18 років – 5956, з них шкільного віку 4766. Протягом останньої доби зареєстровано два випадки захворювання серед дітей шкільного віку.

Під час наради Тетяна Джус вкотре наголосила  на необхідності   вакцинації проти COVID-19.

 «Зараз область перейшла до «жовтого» рівня  епідемічної небезпеки, де встановленні певні карантинні обмеження.  Тому, аби відвідувати громадські місця та вільно і захищено себе почувати потрібно вакцинуватися проти COVID-19. Хочу зазначити, що  зараз імунізовано тільки 28%  дорослого населення. Такий показник є недостатнім»,- каже Тетяна Джус

Зауважимо, від початку вакцинальної кампанії імунізувалися проти COVID-19 315 071  людина.8 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/