Прикарпатські енергетики оголосили грудень місяцем добрих справ


Працівники АТ «Прикарпаттяобленерго» відвідали Залучанський дитячий будинок-інтернат з подарунками. Візит у заклад став першою доброю справою енергетиків у рамках оголошеного у грудні місяця добра.

З 1 грудня в АТ «Прикарпаттяобленерго» стартувала ініціатива добрих справ під символічною назвою «Наші справи=добрі справи», мета якої – допомога тим, хто опинився у скрутних обставинах.Небайдужі енергетики кілька днів самотужки вивчали потреби нужденних, інформуючи про них колектив та власними зусиллями організовуючи збір усього необхідного. На ініціативу відгукнулися десятки колег, допомагаючи коштами, продуктами, речами та виявивши бажання долучитися до добрих справ фізично. У добрий план енергетиків внесено Будинок матері та дитини у с. Горохолино, Благодійне товариство інвалідів у Богородчанах, допомога в роздачі їжі потребуючим разом зі Спільнотою св. Егідія, збір одягу для сімей, які опинилися у скруті та допомога тваринам, які не дадуть собі ради самостійно.

Сьогодні, в Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, енергетики відвідали  будинок-інтернат у с. Залуччя, що біля Снятина. Першу добру справу організували працівники служби механізації і транспорту компанії, надихнувшись публікацієюпро заклад у мережі Facebook  та оголошеннями про початок місяця добра в обленерго. До вихованців вирушили не з пустими руками, намагаючись закрити одну з потреб закладу - спортивні штани на резинці для малорухомих вихованців від 4 до 40 років, канцелярією (кольоровий папір, картон тощо), фруктами, м’якими цукерками та печивом, які збирали усім колективом компанії – власними зусиллями та за свій кошт.


«Грудень, мабуть, найтепліший в емоційному плані місяць. Це і різдвяно-новорічні святкування, і душевні родинні зустрічі з приємними дарунками, а ще море позитиву, добра та любові, яка буде витати у повітрі, - розповідає ініціаторка акції «Наші справи=добрі справи» Оксана Барилів, прес-секретар обленерго. – Саме час поділитись радістю із тими, хто потребує її найбільше: з дітьми, позбавленим батьківської опіки, дорослими у скрутному становищі та безпорадними тваринами, не здатними про себе подбати. У нашому колективі є люди, чия потреба і готовність допомагати об’єднує та надихає. Ця ініціатива створена саме для них. Спільними зусиллями колективу, завдяки пожертвам наших працівників, ми плануємо у грудні відвідати щонайменше 9 закладів з подарунками та іншою допомогою. Сподіваємось, що наші добрі справи надихнуть людей усієї області на допомогу нужденним, тому передаємо іскринку добра кожному із Вас! Долучайтесь!»

Пряму трансляцію із Залучанського дитячого будинку-інтернату можна переглянути на сторінці компанії у Facebook: https://fb.watch/9FR5UFnTOn/. Щоб побачити трансляції інших візитів, слідкуйте за новинами обленерго.7 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/