В Івано-Франківську Прикарпатський університет та Департамент молодіжної політики підписали меморандум по партнерство


2 грудня відбулася зустріч між ректором Прикарпатський Національний Університет ім. В.Стефаника Ігорем Цепендою та директором Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківська міська рада Віталієм Матешко. Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про довгострокове партнерство!

 Про це повідомляє пресслужба департаменту молодіжної політики  та спорту  Івано-Франківської міської ради.

Під час зустрічі з нагоди підписання меморандуму керівник Департаменту Віталій Матешко наголосив на необхідності оживити роботу з новою командою у молодіжному середовищі:

- «Ми маємо кілька напрямків, які потрібно пожвавити. Перше: активізувати креативну молодь, яка могла б бути задіяною в різноманітних процесах. В умовах співпраці з органами влади молоді люди могли б навчатися практично, чого вони не можуть отримати на лекційних заняттях. Для нас буде важливо зберегти програми, які в нас є, в першу чергу патріотичного виховання. Громаді потрібні активні студенти, які можуть брати на себе відповідальність, очолювати мікрогрупи, працювати зі шкільною молоддю і рухатися вперед».

Ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда запевнив Департамент у готовності до співпраці і допомоги та закликав місто долучатися до спільної підтримки існуючих програм та ініціатив, які Прикарпатський університет пропонує своїм студентам, майбутнім фахівцям, які будуть задіяні в різних галузях життєдіяльності Івано-Франківська:

- «Прикарпатський університет – найбільший платник податків до міського бюджету. Важливо думати над тими ініціативами, які будуть показувати студентам, що залучення їх до життя і розвитку міста дає їм умови для розвитку».

Під час церемонії підписання меморандуму про партнерство сторони обговорили, що першочерговим завданням зараз є налагодити комунікації між групами людей, які готові рухатися разом далі.3 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/