Економічний паспорт українця: гроші від використання надр спрямують на дітей


Кожен українець матиме власний економічний паспорт.

Відповідну ініціативу озвучив сьогодні, виступаючи зі щорічним посланням до парламенту Президент України Володимир Зеленський.

Очільник держави нагадав, що днями депутати підтримали проєкт законопроєкт № 5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», який збільшує ренту за використання природних ресурсів України. Президент висловив пропозицію спрямувати кошти від ренти за використання надр на персональні рахунки дітей-громадян України, які надалі, по досягненню повноліття, зможуть скористатись накопиченими на таких рахунках коштів для здобуття освіти чи придбання житла. В цьому, власне і полягає ідея економічного паспорта українця. Внести на розгляд Верховної Ради відповідний законопроєкт Володимир Зеленський планує до 10 грудня.

«Ми спрямуємо ці кошти саме на наших дітей, то до 10 грудня цього року вперше за всю історію нашої незалежності я вношу законопроєкт «Про економічний паспорт українця». Відповідно до нього всі кошти – плата за використання наших, українських надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей-громадян України. По досягненню повноліття наші діти зможуть використати ці гроші для отримання освіти в Україні чи купівлі власного житла в України. Завдяки цим двом законом нарешті наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей», - зазначив Президент України.1 Грудня 2021 p.
©http://briz.if.ua/