10 франківських спортсменів достойно представили Україну на чемпіонаті Європи з Таеквон-До


З 22 по 27 листопада в Іспанії відбувся 35-й чемпіонат Європи з Таеквон-До серед дорослих і юніорів у якому національна збірна команда Україна здобула 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

У складі національної збірної в чемпіонаті взяли участь 10 франківчан, вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я і заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.

Про це повідомляє Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Віталій Соловей переміг у ваговій категорії -57 кг. серед дорослих, до речі, Віталій вп’яте переміг на чемпіонаті Європи і виконав норматив майстер спорту України міжнародного класу з Таеквон-До.

Артур Кузьмін здобув срібну нагороду у ваговій категорії +75 кг., де у фіналі поступився діючому чемпіонату світу з Словенії, до фіналу Артур переміг спортсменів з Білорусі, Іспанії🇪🇸, Словенії🇸🇮та Хорватії🇭🇷.

Артем Белов здобув бронзову медаль серед дорослих у ваговій категорії +85 кг., перемігши по ходу змагань спортсменів з Іспанії🇪🇸, 🇬🇧Великої Британії, у півфіналі поступився поляку🇵🇱, слід відзначити що Артем виконав норматив «Майстер спорту України». Анна Сірокваша здобула бронзову нагороду у ваговій категорії -45 кг серед юніорок, перемігши полячку, румунку і у півфіналі поступилась представниці Уельсу.

За підсумками виступу національна збірна команда України зайняла 6-е загально-командне місце серед 30 країн учасниць, 1-е місце Польща, 2-е Румунія🇷і третє збірна Норвегії.

Великий успіх нашої збірної на змаганнях такого рівня став можливим завдяки наполегливій праці тренерів і спортсменів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

Наші спортсмени представляють Івано-Франківську ДЮСШ№1 обласної ради.30 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/