На Івано-Франківщині відкрилась поліцейська станція


У селі Верхня Липиця, що у Рогатинській територіальній громаді, відкрили поліцейську станцію. Це вже тридцять шоста станція, яка запрацювала на Прикарпатті.

Про це інформує поліція в Івано-Франківській області.

Відкриття чергової поліцейської станції стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції і представників громади.

У відкритті станції взяли участь начальник Головного управління поліції Івано-Франківщини Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук, керівництво відділення поліції №4 (Рогатин) Івано-Франківського районного управління поліції та представники місцевого самоврядування.

У станції, яка розмістилася у приміщенні селищної ради, працюватиме дільничний офіцер поліції. Тут поліцейський обслуговуватиме територію 25 населених пунктів, де мешкає майже 14 тисяч осіб.

«Я вдячний громаді за підтримку і співпрацю. Від сьогодні поліція буде максимально наближена до всіх потреб громади і зможе оперативніше реагувати на виклики мешканців Верхньої Липиці та наближених сіл», –  зауважив Сергій Безпалько.

Сама ж станція обладнана комп’ютерною технікою, створені комфортні умови для спілкування громадян з дільничним, а також розміщені інформаційні стенди для мешканців.18 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/