Іванофранківські студенти працюють над проєктом дзвіниці у селі Голинь


Архітектурне бюро Tower Університету Короля Данила розробило проєктну пропозицію будівництва дзвіниці біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці у селі Голинь. Громада села три роки шукала людей, які почують їхні побажання та створять проєкт, який стилістично доповнюватиме церкву. І врешті цими людьми стали студенти та викладачі УКД.

«Ми хочемо створити повноцінний ансамбль, у якому дзвіниця стане частиною архітектурного комплексу. До нас звернулась цікава та дуже активна громада і нам дуже хочеться, щоб це місце ожило, завдяки спільним зусиллям», – розповів проєкт архітектор, викладач УКД Андрій Савчук.

Найближчі плани архітектурного бюро УКД – разом зі студентами створити макет дзвіниці, щоб парафіяни наживо побачили майбутній проєкт і дочекалися його реалізації.

«Проєкт вже бачила громада і він усім дуже сподобався. Хочемо втілити його в життя найближчим часом. Розпочнемо ще цього року, а основне будівництво продовжимо після зими», – повідомив представник парафії церкви Покрови Пресвятої Богородиці Віктор Івахнюк.16 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/