Поліцейські Прикарпаття притягнули до відповідальності 450 кривдників


З початку року 450 кривдників притягнуто до адміністративної відповідальності – підсумки роботи мобільної групи поліції з протидії домашньому насильству .

 Про це повідомляє пресслужба поліції в Івано-Франківській області.

На території міста Івано-Франківська діє мобільна група реагування поліції на факти вчинення домашнього насильства.

Поліцейські документують порушення, складають адміністративні протоколи, а також проводять й превентивну роботу. Крім того, мобільна група працює не тільки за наявними викликами, але й перевіряє ті сім‘ї, де вже були випадки вчинення насильства.

Загалом, від початку поточного року поліцейські мобільної групи відреагували на 1538 викликів, пов’язаних з домашнім насильством. За результатами проведених перевірок 625 фактів домашнього насильства отримали підтвердження.

Відносно 450 правопорушників працівники мобільних груп склали адміністративні матеріали за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП.

З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому, працівники поліції винесли 485 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

Під час відпрацювання викликів, пов’язаних з домашнім насильством, задокументовано 4 факти систематичного домашнього насильства (ст. 126-1 КК України) та 2 факти (ст. 390-1 КК України) – порушення вимог обмежувального припису.

Працівники поліції Прикарпаття закликають громадян не замовчувати насильство: «Ми реагуємо на кожен виклик. Головне – аби жертви домашнього насилля розуміли всю небезпеку й  телефонували на 102.   Мовчати про домашнє насильство не потрібно. Обов'язково звертайтеся за допомогою. Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102».10 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/