«Іду я до мети»: прикарпатська співачка Наталя Мандзюк випустила авторську пісню


Нещодавно переможиця багатьох пісенних конкурсів, співачка Наталія Мандзюк випустила авторську пісню. Пісня під назвою «Іду я до мети» розповідає про творчий шлях дівчини, про її наполегливу та клопітку працю над собою та про мрії. 


«Ця пісня мене надихає тим, щоб іти до мети, щоб моя мрія здійснилися. Я мрію дарувати людям душу, співати так, щоб аж до мурах. Бо тільки коли ідуть мурахи, твій спів щось означає. Музика – це те, чим я живу і дихаю!»,  – розповідає дівчина про свою композицію.  


Наталія з раннього дитинства співає. Дівчина стала лауреаткою та переможницею багатьох міжнародних конкурсів, проектів та фестивалів – Дитина Року в Києві, Вокаліст Року в Києві, Діти за Майбутнє України, здобула чимало премій та нагород.  


В 2020 дівчина виграла 1 місце в проекті Школа Має Талант та отримала безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила, де зараз і навчається на першому курсі факультету Музичне Мистецтво.  


«Тут дуже приємні та фахові педагоги, які підтримують не тільки в навчанні та дають знання, але і спонукають до творчості, допомагають розкривати талант кожного студента.Відчуваю, що я знайшла своє місце»,  – ділиться враженнями Наталія.9 Листопада 2021 p.
©http://briz.if.ua/